Підберемо, безкоштовно забронюємо
Про нас

Бронювання готелів, квартир, хостелів

По Україні та світу

  • Як правильно обрати курорт для відпочинку в Карпатах та Закарпатті 19 травня 2017
    В Карпати хочу, куди — не знаю! Ледве не кожен, хто збирається на відпочинок в Карпати або на Закарпаття, стикається з такою проблемою. Куди їхати, чим себе розважити, скільки грошей з собою брати — розкаже Hotels24.ua.
  • ТОП-7 голівудських готельєрів: хто із зірок розжився готелем 26 квітня 2017
    Ох вже ці популярні на весь світ особистості! На що тільки вони не витрачають гроші: нерухомість, автомобілі, благодійність. Але деякі не проти розпочати свій бізнес. Сьогодні Hotels24.ua розповість вам, хто зі світових знаменитостей долучився до готельної справи. Отже, готелі, які належать світовим зіркам.
  • Найвищі пам’ятники України: ТОП-5 статуй-велетнів 24 квітня 2017
    Україна відома на весь світ не лише своєю мальовничою природою та самобутньою культурою. У нашій країні є безліч величних пам'ятників, які своїми розмірами і красою можуть позмагатися зі статуями-велетнями найбільш розвинених країн світу. Цікаво? Hotels24.ua презентує до вашої уваги найвищі пам'ятники України.
Переглянути всі
БРОНЮВАТИ У НАС ЗРУЧНО ТА ВИГІДНО
rental.ua

Готелі за півціни

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ

Відгуки наших клієнтів

Вперше скористалася цим сайтом, і не пошкодувала !! Хлопці спрацювали оперативно, знайшли квартиру у Львові по заданим параметрам і за ціною прийнятною для нашого скромного бюджету, дуже швидко оформили заявку і передоплату. Ніяких невідповідностей і розчарувань при заселенні і проживанні. З такою командою хочеться і далі співпрацювати. Дякуємо!!! Успіху вам усім і радості від того, що ви робите!!!
Олена Чернявська
Все зручно, швидко, а також приємно, що відразу передзвонили і потрібну інформацію прислали на пошту. Юля Тимочків
Мені дуже сподобалося, що для мене підібрали житло, виходячи з моїх потреб. Мені не потрібно було витрачати свій час для пошуку. ​Віктор Михайлов