Бронювання готелів, квартир, хостелів

По Україні та світу

  • Куда поехать семье с детьми на выходные (Киевская область) 20 червня 2018
    Когда запланированный отпуск еще нескоро, а вся семья устала от изнурительной жары и шумного города, самое время махнуть за город. Меньше часа езды и выходные в комфортных условиях, где будет интересно и детям, и взрослым вам обеспечены. О том, куда поехать семье с детьми на выходные в Киевской области, расскажет Hotels24.ua.
  • ТОП-3 Самых красивых курорта на земле 20 червня 2018
    Если вы планируете этим летом незабываемы отдых за границей, то вам непременно нужно знать какие есть самые красивые курорты на планете, чтобы превратить свой отпуск в настоящий рай. Именно об этом будет наша сегодняшняя обзорная статья.
  • 5 вражаючих монастирів України 18 червня 2018
    Нам часто здається, що побачити багато цікавих місць можна тільки далеко від дому. Проте зовсім поруч є багато історичних пам`яток та святинь, яким немає рівних у всьому світі. Наша країна багата унікальними монастирями, яких, до речі, є понад дві сотні. Hotels24.ua сьогодні розповість про 5 вражаючих монастирів України.
Переглянути всі
БРОНЮВАТИ У НАС ЗРУЧНО ТА ВИГІДНО

Готелі зі знижкою

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ

Відгуки наших клієнтів

Вперше скористалася цим сайтом, і не пошкодувала !! Хлопці спрацювали оперативно, знайшли квартиру у Львові по заданим параметрам і за ціною прийнятною для нашого скромного бюджету, дуже швидко оформили заявку і передоплату. Ніяких невідповідностей і розчарувань при заселенні і проживанні. З такою командою хочеться і далі співпрацювати. Дякуємо!!! Успіху вам усім і радості від того, що ви робите!!!
Олена Чернявська
Все зручно, швидко, а також приємно, що відразу передзвонили і потрібну інформацію прислали на пошту. Юля Тимочків
Мені дуже сподобалося, що для мене підібрали житло, виходячи з моїх потреб. Мені не потрібно було витрачати свій час для пошуку. ​Віктор Михайлов