Бронювання готелів, квартир, хостелів

По Україні та світу

  • Не Буковелем єдиним: недорогі гірськолижні курорти Карпат (частина 2) 21 листопада 2018
    Hotels24.ua продовжує знайомити читачів з недорогими гірськолижними курортами, де можливо неперевершено провести час, а також пропонує найкращі варіанти проживання.
  • Не Буковелем єдиним: недорогі гірськолижні курорти Карпат (частина 1) 20 листопада 2018
    Карпати славляться сприятливим кліматом, мальовничою природою і розвиненою інфраструктурою. Тут створені гарні умови для активного проведення часу! Взимку в горах можна покататися на лижах, сноуборді, санях, весело провести вікенд в оточенні близьких людей і друзів! Але погодьтеся, що не всі можуть фінансово «потягнути» відпочинок в Буковелі. Hotels24.ua вирішив порадити інші відмінні гірськолижні курорти, де можливо неперевершено провести час за прийнятними цінами. Отже, вперед! Якщо для чудового настрою Вам бракує гострих відчуттів — вирушайте в українські Карпати!
  • Что лучше: Буковель или Славское 18 листопада 2018
    Кто из нас не мечтает очутится зимой в сказочных Карпатах и кому не хотелось бы оказаться на популярных спусках ГК Буковель. Однако на Прикарпатье есть еще горные курорты, такие, как Славское, куда удобно добираться, где можно хорошо отдохнуть и покататься. Сегодня hotels24.ua поможет вам разобраться, что же лучше выбрать : Буковель или Славское.
Переглянути всі
БРОНЮВАТИ У НАС ЗРУЧНО ТА ВИГІДНО

Готелі зі знижкою

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ

Відгуки наших клієнтів

Вперше скористалася цим сайтом, і не пошкодувала !! Хлопці спрацювали оперативно, знайшли квартиру у Львові по заданим параметрам і за ціною прийнятною для нашого скромного бюджету, дуже швидко оформили заявку і передоплату. Ніяких невідповідностей і розчарувань при заселенні і проживанні. З такою командою хочеться і далі співпрацювати. Дякуємо!!! Успіху вам усім і радості від того, що ви робите!!!
Олена Чернявська
Все зручно, швидко, а також приємно, що відразу передзвонили і потрібну інформацію прислали на пошту. Юля Тимочків
Мені дуже сподобалося, що для мене підібрали житло, виходячи з моїх потреб. Мені не потрібно було витрачати свій час для пошуку. ​Віктор Михайлов