Бронювання готелів, квартир, хостелів

По Україні та світу

  • Найстаріші готелі світу, які вас вразять 22 вересня 2018
    Готелі бувають не тільки місцем, де можна зупинитися під час мандрівки, а й старовинними будівлями із багатою історією. Серед таких давніх готелів в світі є ті, що занесені в книгу рекордів Гінеса, тому що їх вік понад 1000 років. Сьогодні hotels24.ua розповість про найстаріші готелі світу, які вас вразять.
  • Найцікавіші події жовтня, які варто відвідати 19 вересня 2018
    Золота осінь дарує не тільки приємне тепло, а й можливість побувати на різних цікавих заходах. Сьогодні hotels24.ua розповість, де можна почути найкращу музику, побачити оригінальні шоу, спробувати смачненького чи порадувати своїх домашніх улюбленців.
  • Термальные бассейны Украины: ТОП-8 популярных источников 16 вересня 2018
    Украина славится не только быстрыми реками, кристально чистыми озерами, потрясающе красивыми прудами, водоемами и водопадами, но и целебными, термальными источниками. Подземным, горячим водам, обладающим температурой от +20 градусов по Цельсию и выше, присущи уникальные, лечебные свойства. Термальные источники оказывают положительное влияние на человеческий организм в целом, помогают справиться с недугами и повысить иммунитет. О них и расскажет читателям Hotels24.ua.
Переглянути всі
БРОНЮВАТИ У НАС ЗРУЧНО ТА ВИГІДНО

Готелі зі знижкою

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ

Відгуки наших клієнтів

Вперше скористалася цим сайтом, і не пошкодувала !! Хлопці спрацювали оперативно, знайшли квартиру у Львові по заданим параметрам і за ціною прийнятною для нашого скромного бюджету, дуже швидко оформили заявку і передоплату. Ніяких невідповідностей і розчарувань при заселенні і проживанні. З такою командою хочеться і далі співпрацювати. Дякуємо!!! Успіху вам усім і радості від того, що ви робите!!!
Олена Чернявська
Все зручно, швидко, а також приємно, що відразу передзвонили і потрібну інформацію прислали на пошту. Юля Тимочків
Мені дуже сподобалося, що для мене підібрали житло, виходячи з моїх потреб. Мені не потрібно було витрачати свій час для пошуку. ​Віктор Михайлов