Бронювання готелів, квартир, хостелів

По Україні та світу

  • Термальні курорти Польщі 15 липня 2018
    В Польщі є дуже багато термальних джерел, що не поступаються своїми лікувальними якостями більш популярним в Словенії чи Угорщині. Звичайно поряд збудовано багато оздоровчих центрів, де можна пройти лікування і просто гарно відпочити. Сьогодні hotels24.ua розповість про найкращі термальні курорти Польщі.
  • ТОП-7 лучших курортов Болгарии: куда поехать, где остановиться, что посмотреть и как развлечься? (часть 1) 12 липня 2018
    Болгария – небольшая страна, расположенная на Балканском полуострове, очень востребованная среди туристов. Здесь созданы все условия для полноценного пляжного отдыха. Кроме того, отдыхающим предоставляется уникальная возможность отправиться на экскурсии по старинным городкам и монастырям, посетить живописные места, расслабиться в СПА-салонах, а зимой насладиться горнолыжными видами спорта. Об особенностях страны и ее лучших курортах расскажет читателям Hotels24.ua.
  • ТОП-10 курортів, котрі обирають на початку літа 2018 10 липня 2018
    Кожного року ми з нетерпінням чекаємо літа, щоб якнайшвидше відправитися у таку бажану відпустку. Останнім часом популярністю користуються українські курорти, що приваблюють мальовничими пейзажами, близьким розташуванням і доступними цінами. Головне - вибрати, який відпочинок буде кращий: мандрівка до чистих озер в гори, на курорти, де можна підлікуватися чи відправитися засмагати до теплого моря. Сьогодні hotels24.ua пропонує ознайомитися з ТОП-10 курортів, котрі обирають на початку літа 2018.
Переглянути всі
БРОНЮВАТИ У НАС ЗРУЧНО ТА ВИГІДНО

Готелі зі знижкою

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ

Відгуки наших клієнтів

Вперше скористалася цим сайтом, і не пошкодувала !! Хлопці спрацювали оперативно, знайшли квартиру у Львові по заданим параметрам і за ціною прийнятною для нашого скромного бюджету, дуже швидко оформили заявку і передоплату. Ніяких невідповідностей і розчарувань при заселенні і проживанні. З такою командою хочеться і далі співпрацювати. Дякуємо!!! Успіху вам усім і радості від того, що ви робите!!!
Олена Чернявська
Все зручно, швидко, а також приємно, що відразу передзвонили і потрібну інформацію прислали на пошту. Юля Тимочків
Мені дуже сподобалося, що для мене підібрали житло, виходячи з моїх потреб. Мені не потрібно було витрачати свій час для пошуку. ​Віктор Михайлов