Про компанію Hotels24.ua

Hotels24.ua — безкоштовний сервіс бронювання готелів по всій Україні. Наша команда — це понад 60 співробітників, яких об'єднує одна мета: допомогти вам зупинитися в будь-якому куточку нашої країни. Шикарний готель або недорогий хостел? Місто-мільйонник або невелике селище? Відпочинок або відрядження? Ви отримаєте тільки найкращі пропозиції готелів без зайвої витрати часу та грошей.

Чому нас обирають?

Безкоштовні послуги бронювання

Ми не стягуємо комісію за оформлення і обробку бронювання. Використовуючи Hotels24.ua, ви сплачуєте таку ж суму, як і під час бронювання номеру у вибраному готелі особисто.

6 готелів зі знижкою

На сайті Hotels24.ua діє постійна рубрика "Готелі зі знижкою". Тут ви можете вибрати та забронювати номер удвічі дешевше його вартості. Знижку 50% можна отримати тільки у разі бронювання через Hotels24.ua, на особистому сайті готелю або на його стійці реєстрації такої можливості немає. Навіщо готелі роблять таку велику знижку клієнтам Hotels24.ua? Знижка 50% не означає, що перед тим як її дати, готель підвищує ціну у рази. У нас все по-іншому! Готелі надають знижку 50% клієнтам Hotels24.ua за те, що наш піар-відділ безкоштовно їх рекламує.

Можливість забронювати готель без передоплати

На сайті представлено більше 746 готелів, які можна забронювати без передоплати. Ви просто відправляєте заявку на бронювання, а натомість отримуєте "Акт заселення", який і є гарантією бронювання. Оплатити номер ви зможете вже по прибуттю в готель. Такі готелі ви можете знайти за допомогою фільтра "Без передоплати".

54172 відгуки про готелі

Вам у допомогу передбачені відгуки від ваших попередників. Ми гарантуємо достовірність кожного з 54172 відгуків про готелі, представлені на нашому сайті. Відгук про готелі має змогу залишити лише той користувач, який проживав в цьому готелі і бронював номер за допомогою Hotels24.ua.

Зручний вибір з-поміж 4140 готелів у 228 містах України

Ви можете вибрати і забронювати готель на сайті самостійно, зробивши всього кілька кліків в формі пошуку. На сторінці кожного готелю ви знайдете фото і вартість номерів, відгуки людей, повний перелік послуг, що надаються, адреса та іншу важливу інформацію.

Цілодобова підтримка за телефоном, без вихідних

Ми працюємо навіть тоді, коли всі відпочивають. Ви можете розраховувати на допомогу операторів нашого відділу бронювання 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Наші співробітники забронюють для вас номер або дадуть відповіді на запитання за вашим бронюванням у будь-який момент!

Як нам вдається так стрімко зростати?

Проект Hotels24.ua стартував у березні 2009 року. На сьогодні ми беремо участь в організації престижних щорічних премій Hospitality Awards і Ukrainian Travel Awards. Hotels24 є членом Асоціації готельних об'єднань та готелів міст України, Асоціації малих готелів України, Асоціації хостелів України, партнером Асоціації зіркові готелі України. Як нам вдається досягати таких результатів? Дуже просто. Ми побудували всю свою роботу на тому, щоб надати клієнтам тільки найвищий рівень сервісу, а вони віддячили нам своїм визнанням і любов'ю.