Свежие новости туризма в Украине

Як відкрити для себе Україну: поради іноземному туристу

9 сентября 2021

Мандрівка Україною – це завжди гарна ідея! Скільки неймовірної краси, дивовижних локацій, визначних пам’яток та цікавих туристичних об’єктів є в кожному її куточку.

Робота в Hotels24.ua

8 сентября 2021

Запрошуємо позитивних, енергійних та цілеспрямованих людей у нашу команду!

Реклама на Hotels24.ua

8 сентября 2021

Hotels24.ua - один з найбільш відвідуваних сайтів у сфері туризму і відпочинку в Україні. Аудиторія сайту дуже добре відгукується на рекламу готелів, ресторанів, продаж турів, квитків та інші подібні послуги.

Реклама на Hotels24.ua

8 сентября 2021

Hotels24.ua — один из самых посещаемых сайтов в сфере туризма и отдыха в Украине. Аудитория сайта очень хорошо откликается на рекламу отелей, ресторанов, продажу туров, билетов и другие подобные услуги.

Під Києвом масштабно відзначать Івана Купала

8 сентября 2021

6, 10 і 11 липня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде масштабне святкування Івана Купала за стародавніми традиціями, з насиченою шоу-програмою і кінно-трюковими постановками, унікальною реконструкцією древніх обрядів, стрільбою з требушету вогняними ядрами, видовищним спалюванням опудала та хороводами навколо нього.

Локдаун: куди поїхати та де можна відпочити?

31 января 2021

Весна починається з локдауна, але це не привід для смутку. Навпаки, цей час можна і навіть потрібно провести в колі близьких, із користю для здоров'я!

Древній Київ у Князівстві Київська Русь

29 января 2021

13 і 14 березня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної.

Під Києвом відсвяткують Масляну за стародавніми традиціями

28 января 2021

13 і 14 березня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної за старослов'янськими традиціями.

Під Києвом пройде фестиваль по древньому кінному бойовому мистецтву

27 января 2021

24 і 25 жовтня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує всіх на грандіозну подію осені – Відкритий чемпіонат України з верхової стрільби з лука «Скіфи». Найсильніші кінні лучники світового рівня з'їдуться до Древнього Києва, щоб змагатися у видовищному мистецтві стрільби з лука верхи на коні. Під час фестивалю на гостей чекають також і розваги: ??прогулянки на конях, екстремальні атракціони, смачні страви з багаття, давньослов'янські ігри та розваги у справжньому, живому середньовічному місті.

Лучшие горнолыжные курорты Европы, где можно недорого покататься на лыжах

26 января 2021

С приходом зимы любители активных видов спорта, катания на лыжах, сноубордах отправляются на горнолыжные курорты мирового класса. Но перед каждым стоит вопрос: «Какой курорт выбрать, чтобы получить удовольствие от лыж, заснеженных тропок и лыжных трасс?» Разобраться с зимним отдыхом и комфортным проживанием поможет Hotels24.ua.

Страницы «Предыдущая Следующая »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 433