Свежие новости туризма в Украине

Робота в Hotels24.ua

20 октября 2021

Запрошуємо позитивних, енергійних та цілеспрямованих людей у нашу команду!

Реклама на Hotels24.ua

20 октября 2021

Hotels24.ua - один з найбільш відвідуваних сайтів у сфері туризму і відпочинку в Україні. Аудиторія сайту дуже добре відгукується на рекламу готелів, ресторанів, продаж турів, квитків та інші подібні послуги.

Реклама на Hotels24.ua

20 октября 2021

Hotels24.ua — один из самых посещаемых сайтов в сфере туризма и отдыха в Украине. Аудитория сайта очень хорошо откликается на рекламу отелей, ресторанов, продажу туров, билетов и другие подобные услуги.

Як відкрити для себе Україну: поради іноземному туристу

9 сентября 2021

Мандрівка Україною – це завжди гарна ідея! Скільки неймовірної краси, дивовижних локацій, визначних пам’яток та цікавих туристичних об’єктів є в кожному її куточку.

Під Києвом масштабно відзначать Івана Купала

8 сентября 2021

6, 10 і 11 липня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде масштабне святкування Івана Купала за стародавніми традиціями, з насиченою шоу-програмою і кінно-трюковими постановками, унікальною реконструкцією древніх обрядів, стрільбою з требушету вогняними ядрами, видовищним спалюванням опудала та хороводами навколо нього.

Чем хорош отдых в Доминикане?

4 сентября 2021

Приезжая на Карибы, как будто оказываешься на глянцевых страницах журналов, которые рассказывают о жизни селебрити. Пышные пальмы на фоне белоснежного песка и живописных островных пейзажей дарят массу впечатлений.

Локдаун: куди поїхати та де можна відпочити?

31 января 2021

Весна починається з локдауна, але це не привід для смутку. Навпаки, цей час можна і навіть потрібно провести в колі близьких, із користю для здоров'я!

Древній Київ у Князівстві Київська Русь

29 января 2021

13 і 14 березня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної.

Під Києвом відсвяткують Масляну за стародавніми традиціями

28 января 2021

13 і 14 березня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної за старослов'янськими традиціями.

Феодосия: сквозь века и до наших дней!

27 января 2021

На берегу Феодосийского залива Черного моря раскинулась солнечная ласковая Феодосия. Стоит ли искать более идеальное место для семейного отдыха? В этом городе переплетаются и ласковое море, и величественные горы, и многовековая история длиною в 2,5 тысячи лет. Курорт гордиться своими широкими песчаными пляжами и большим выбором различного жилья и развлечений для туристов.

Страницы «Предыдущая Следующая »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 434