Свежие новости туризма в Украине

Реклама на Hotels24.ua

14 июня 2021

Hotels24.ua - один з найбільш відвідуваних сайтів у сфері туризму і відпочинку в Україні. Аудиторія сайту дуже добре відгукується на рекламу готелів, ресторанів, продаж турів, квитків та інші подібні послуги.

Реклама на Hotels24.ua

14 июня 2021

Hotels24.ua — один из самых посещаемых сайтов в сфере туризма и отдыха в Украине. Аудитория сайта очень хорошо откликается на рекламу отелей, ресторанов, продажу туров, билетов и другие подобные услуги.

Отдых в Египте: 4 отеля с самыми красивыми рифами

22 февраля 2021

Помимо отличного сервиса, вас ждут впечатления от природных красот — рядом с отелями находятся живописные коралловые рифы.

Лучшие Spa-комплексы Западной Украины

31 января 2021

Карпаты и Западная Украина идеально подходят для отдыха или оздоровления не только за счет красивой природы, а также массы развлечений, но из-за наличия лучших Spa-комплексов. Красивые пейзажи хорошо способствуют релаксации. К курортам легко добраться различными видами транспорта: поездом, автобусами и собственной машиной. К большинству современных курортов проложены дороги хорошего качества. СПА-отели имеют собственные сайты, на которых можно узнать актуальную информацию по размещению или услугам.

Локдаун: куди поїхати та де можна відпочити?

31 января 2021

Весна починається з локдауна, але це не привід для смутку. Навпаки, цей час можна і навіть потрібно провести в колі близьких, із користю для здоров'я!

Древній Київ у Князівстві Київська Русь

29 января 2021

13 і 14 березня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної.

Під Києвом відсвяткують Масляну за стародавніми традиціями

28 января 2021

13 і 14 березня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної за старослов'янськими традиціями.

Під Києвом пройде фестиваль по древньому кінному бойовому мистецтву

27 января 2021

24 і 25 жовтня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує всіх на грандіозну подію осені – Відкритий чемпіонат України з верхової стрільби з лука «Скіфи». Найсильніші кінні лучники світового рівня з'їдуться до Древнього Києва, щоб змагатися у видовищному мистецтві стрільби з лука верхи на коні. Під час фестивалю на гостей чекають також і розваги: ??прогулянки на конях, екстремальні атракціони, смачні страви з багаття, давньослов'янські ігри та розваги у справжньому, живому середньовічному місті.

Лучшие горнолыжные курорты Европы, где можно недорого покататься на лыжах

26 января 2021

С приходом зимы любители активных видов спорта, катания на лыжах, сноубордах отправляются на горнолыжные курорты мирового класса. Но перед каждым стоит вопрос: «Какой курорт выбрать, чтобы получить удовольствие от лыж, заснеженных тропок и лыжных трасс?» Разобраться с зимним отдыхом и комфортным проживанием поможет Hotels24.ua.

Термальні води Берегове

25 января 2021

Старовинне, затишне місто Берегове розкинулося на берегах річки Верке, неподалік від кордону з Угорщиною. Населений пункт з усіх сторін оточують пологі гірські схили, на яких вирощують виноград. З нього місцеві жителі виготовляють справжнє вино. Але населений пункт славиться не лише своїми виноградниками, але й цілющими джерелами термальних вод. Про них і піде мова в статті від Hotels24.

Страницы «Предыдущая Следующая »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 433