Бронювання готелів, квартир, хостелів

По Україні та світу

  • Где самая красивая зима в мире? ТОП-19 потрясающих мест 22 листопада 2017
    Зима — чудесная пора года, которая завораживает своими потрясающими пейзажами! Снег, устилающий землю пушистым покрывалом, слепящее солнце, верхушки деревьев, покрытые белоснежными шапками — зрелище неописуемой красоты, неправда ли? В мире есть множество удивительных мест, где зима особенно красива! Hotels24.ua решил познакомить Вас с ними.
  • Гид по Сходнице : все самое интересное об известном, бальнеологическом курорте 20 листопада 2017
    Сходница, по праву, считается курортной «жемчужиной» Львовской области. Данную местность в простонародье именуют «украинской Швейцарией». И это неудивительно! Здесь раскинулись густые широколиственные, смешанные, хвойные леса, находятся лечебные источники минеральных вод и целительные запасы торфяной грязи. Hotels24.ua собрал всю самую ценную и полезную информацию об известном бальнеологическом курорте. Ознакомившись с гидом по Сходнице, Вы узнаете о нюансах отдыха и оздоровления в данном живописном крае. Мы также подобрали для Вас лучшее заведение Сходницы и отели с комфортными условиями проживания.
  • Де поснідати у Львові: 16 закладів на всі смаки 20 листопада 2017
    Перша половина дня – чудовий час, щоб зарядитися енергією й позитивними емоціями! У Львові є багато чарівних місць, де можна смачно поїсти вранці й випити чашку запашної кафи. Численні заклади міста Лева пропонують гостям ситні, смачні сніданки за помірними цінами! Про найкращі з них і розповість читачам Hotels24.ua.
Переглянути всі
БРОНЮВАТИ У НАС ЗРУЧНО ТА ВИГІДНО
Black-friday усі готелі Львова

Готелі за півціни

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ

Відгуки наших клієнтів

Вперше скористалася цим сайтом, і не пошкодувала !! Хлопці спрацювали оперативно, знайшли квартиру у Львові по заданим параметрам і за ціною прийнятною для нашого скромного бюджету, дуже швидко оформили заявку і передоплату. Ніяких невідповідностей і розчарувань при заселенні і проживанні. З такою командою хочеться і далі співпрацювати. Дякуємо!!! Успіху вам усім і радості від того, що ви робите!!!
Олена Чернявська
Все зручно, швидко, а також приємно, що відразу передзвонили і потрібну інформацію прислали на пошту. Юля Тимочків
Мені дуже сподобалося, що для мене підібрали житло, виходячи з моїх потреб. Мені не потрібно було витрачати свій час для пошуку. ​Віктор Михайлов