Бронювання готелів, квартир, хостелів

По Україні та світу

  • Лучшие места для летнего отдыха в Карпатах 23 квітня 2018
    Украинские Карпаты прельщают туристов невероятно красивыми пейзажами, безграничными возможностями для увлекательного времяпровождения, огромным количеством комфортабельных гостиниц на любые вкусовые предпочтения и финансовые возможности! О лучших местах для летнего отдыха в Карпатах подготовил материал Hotels24.ua.
  • Пам'ятка туристу: чого ніколи не можна робити в різних країнах 22 квітня 2018
    Перед тим, як вирушити у подорож за кордон, туристи приділяють особливу увагу зборам в дорогу – вони цікавляться прогнозом погоди на період своєї відпустки, передивляються в інтернеті пам'ятки та цікаві місця країни, в яку вирушають, а також закачують на телефон або планшет потрібні для подорожі додатки. І мало хто з них замислюється над тим, які заборони, правила поведінки існують к країні прибуття. Отож, щоб не потрапити в неприємну ситуацію під час подорожі, ознайомтесь з пам'яткою туристу від Hotels24.ua. Прочитавши її, Ви дізнаєтесь, чого ніколи не можна робити в різних країнах.
  • ТОП-5 живописных каньонов Украины 20 квітня 2018
    Если Вы устали от обыденности, повседневных забот, суеты шумного мегаполиса и хотите отдохнуть на лоне природы, отправляйтесь к удивительным каньонам нашего государства! Невероятной красоты природа, пение птиц, располагающая атмосфера станут бальзамом для души и тела! Hotels24.ua предлагает Вашему вниманию ТОП-5 живописных каньонов Украины.
Переглянути всі
БРОНЮВАТИ У НАС ЗРУЧНО ТА ВИГІДНО
UBER усі готелі Львова

Готелі зі знижкою

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ

Відгуки наших клієнтів

Вперше скористалася цим сайтом, і не пошкодувала !! Хлопці спрацювали оперативно, знайшли квартиру у Львові по заданим параметрам і за ціною прийнятною для нашого скромного бюджету, дуже швидко оформили заявку і передоплату. Ніяких невідповідностей і розчарувань при заселенні і проживанні. З такою командою хочеться і далі співпрацювати. Дякуємо!!! Успіху вам усім і радості від того, що ви робите!!!
Олена Чернявська
Все зручно, швидко, а також приємно, що відразу передзвонили і потрібну інформацію прислали на пошту. Юля Тимочків
Мені дуже сподобалося, що для мене підібрали житло, виходячи з моїх потреб. Мені не потрібно було витрачати свій час для пошуку. ​Віктор Михайлов