Бронювання готелів, квартир, хостелів

По Україні та світу

  • Куди поїхати класом на екскурсію? 10 найцікавіших локацій для дітей 15 жовтня 2018
    Осінь— гарна пора для того, щоб відправитися з дітьми до музеїв, ігрових центрів чи розважальних комплексів. Сьогодні hotels24.ua підготував добірку із 10 найцікавіших локацій для дітей, куди можна поїхати з класом на екскурсію.
  • Невицкий замок в Ужгороде - древнейший замок Закарпатья, которому нет аналогов в Европе 14 жовтня 2018
    Невицкий замок - древнейшая архитектурная достопримечательность Ужгорода, расположенная на вершине живописного холма. По предположениям ученых он был построен в 13 столетии на месте деревянного сооружения. Аутентичность замка не имеет аналогов во всей Европе.
  • Гид по Умани: самая актуальная информация для путешественников 10 жовтня 2018
    Славный город Умань известен своими удивительными местами, богатейшей историй и выдающимися деятелями культуры. Пятая часть всех достопримечательностей Черкасской области находится именно в этом уютном городе. Вы еще не были в Умани? Пришло время собраться в увлекательное путешествие по его живописным уголкам. Гид по Умани от центра бронирования hotels24.ua поможет вам не растеряться в незнакомом месте.
Переглянути всі
БРОНЮВАТИ У НАС ЗРУЧНО ТА ВИГІДНО

Готелі зі знижкою

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ

Відгуки наших клієнтів

Вперше скористалася цим сайтом, і не пошкодувала !! Хлопці спрацювали оперативно, знайшли квартиру у Львові по заданим параметрам і за ціною прийнятною для нашого скромного бюджету, дуже швидко оформили заявку і передоплату. Ніяких невідповідностей і розчарувань при заселенні і проживанні. З такою командою хочеться і далі співпрацювати. Дякуємо!!! Успіху вам усім і радості від того, що ви робите!!!
Олена Чернявська
Все зручно, швидко, а також приємно, що відразу передзвонили і потрібну інформацію прислали на пошту. Юля Тимочків
Мені дуже сподобалося, що для мене підібрали житло, виходячи з моїх потреб. Мені не потрібно було витрачати свій час для пошуку. ​Віктор Михайлов