Бронювання готелів, квартир, хостелів

По Україні та світу

  • Санатории в Карпатах осенью 14 серпня 2018
    Украинские Карпаты славятся величественными горами и живописными долинами, густыми лесами и прозрачными озерами, красивыми водопадами и чистым, горным воздухом. Здесь воцарился мягкий климат, расположены минеральные источники и растет множество целебных трав. Карпаты — идеальное место для релаксации и оздоровления. Hotels24.ua предлагает ТОП-10 наилучших санаториев Карпат, в которых Вы можете не только укрепить собственное здоровье, но и превосходно отдохнуть этой осенью!
  • Як вигідно відпочити в Європі без турагенств 13 серпня 2018
    Багатьом з нас дуже хочеться побувати в Європі, щоб побачити відомі міста, історичні пам'ятки чи спробувати оригінальну страви. Найпростіше вибрати потрібний тур в туристичному агентстві і можна спокійно готуватись до подорожі. Проте, якщо хочеться подорожувати без обмежень маршрутів та ще й з меншим бюджетом, то поїздку доведеться спланувати самостійно. Hotels24.ua сьогодні розповість, як вигідно відпочити в Європі без турагенств.
  • Гостиницы в центре Черновцов: приятный отдых вблизи архитектурных шедевров 11 серпня 2018
    Черновцы - это удивительный город с богатой 600-летней историей. Здесь можно увидеть более 700 чудесных архитектурных памятников, благодаря чему город часто называют жемчужиной архитектуры Украины. Планируете путешествие в Черновцы, но еще не определились с отелем? Сегодня мы порекомендуем вам 5 гостиниц в центральной части Черновцов вблизи самых интересных мест и красивых достопримечательностей.
Переглянути всі
БРОНЮВАТИ У НАС ЗРУЧНО ТА ВИГІДНО

Готелі зі знижкою

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ

Відгуки наших клієнтів

Вперше скористалася цим сайтом, і не пошкодувала !! Хлопці спрацювали оперативно, знайшли квартиру у Львові по заданим параметрам і за ціною прийнятною для нашого скромного бюджету, дуже швидко оформили заявку і передоплату. Ніяких невідповідностей і розчарувань при заселенні і проживанні. З такою командою хочеться і далі співпрацювати. Дякуємо!!! Успіху вам усім і радості від того, що ви робите!!!
Олена Чернявська
Все зручно, швидко, а також приємно, що відразу передзвонили і потрібну інформацію прислали на пошту. Юля Тимочків
Мені дуже сподобалося, що для мене підібрали житло, виходячи з моїх потреб. Мені не потрібно було витрачати свій час для пошуку. ​Віктор Михайлов