Бронювання готелів, квартир, хостелів

По Україні та світу

  • Не лише Буковелем єдиним: недорогі гірськолижні курорти Карпат (частина 1) 26 вересня 2017
    Карпати славляться сприятливим кліматом, мальовничою природою і розвиненою інфраструктурою. Тут створені гарні умови для активного проведення часу! Взимку в горах можна покататися на лижах, сноуборді, санях, весело провести вікенд в оточенні близьких людей і друзів! Але погодьтеся, що не всі можуть фінансово «потягнути» відпочинок в Буковелі. Hotels24.ua вирішив порадити інші відмінні гірськолижні курорти, де можливо неперевершено провести час за прийнятними цінами. Отже, вперед! Якщо для чудового настрою Вам бракує гострих відчуттів — вирушайте в українські Карпати!
  • Не лише Буковелем єдиним: недорогі гірськолижні курорти Карпат (частина 2) 26 вересня 2017
    Hotels24.ua продовжує знайомити читачів з недорогими гірськолижними курортами, де можливо неперевершено провести час, а також пропонує найкращі варіанти проживання.
  • Гид по Румынии: самые интересные места и знаменитые достопримечательности страны 22 вересня 2017
    Румыния – сравнительно молодая страна с богатой историей и культурным наследием, привлекающая туристов со всех стран мира! Республика гордится великолепными дворцами, средневековыми замками и деревнями, недорогими горнолыжными курортами – Пояна Брашов, Буштени, Предял и Синая. Государство на слуху, благодаря знаменитому замку Дракулы, расположенному в Брашове. Румыния является одной из тех стран, которая практически не изменила границы собственных лесов и очень бережно относится к флоре и фауне. Здесь можно увидеть множество интересных мест и достопримечательностей, про которые расскажет Hotels24.ua. Предлагаем Вашему вниманию увлекательный гид по загадочной Румынии.
Переглянути всі
БРОНЮВАТИ У НАС ЗРУЧНО ТА ВИГІДНО
revizor усі готелі Львова

Готелі за півціни

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ

Відгуки наших клієнтів

Вперше скористалася цим сайтом, і не пошкодувала !! Хлопці спрацювали оперативно, знайшли квартиру у Львові по заданим параметрам і за ціною прийнятною для нашого скромного бюджету, дуже швидко оформили заявку і передоплату. Ніяких невідповідностей і розчарувань при заселенні і проживанні. З такою командою хочеться і далі співпрацювати. Дякуємо!!! Успіху вам усім і радості від того, що ви робите!!!
Олена Чернявська
Все зручно, швидко, а також приємно, що відразу передзвонили і потрібну інформацію прислали на пошту. Юля Тимочків
Мені дуже сподобалося, що для мене підібрали житло, виходячи з моїх потреб. Мені не потрібно було витрачати свій час для пошуку. ​Віктор Михайлов