Отзыв о сайте
Що комусь можна, те простому туристу зась: 12 місць, відвідати які вам не світить

Що комусь можна, те простому туристу зась: 12 місць, відвідати які вам не світить

Пам’ятаєте, як у дитинстві ви з друзями перелазили через сусідський паркан, щоб прихопити з собою кілька стиглих яблук, або ж блукали забороненими місцями? Для деяких людей дитинство не закінчується, і вони стають допитливими туристами, що нишпорять забороненими місцинами у пошуках пригод. Але є у світі такі точки на карті, відвідання яких призведе до поганих наслідків. Але мріяти ж не заборонено, чи не так?

12 місць, відвідати які вам не світить

1. Богемський гай (Монте-Ріо, Каліфорнія)

Богемський гай (Монте-Ріо, Каліфорнія)

Уже більш ніж сто років це місце відпочинку відоме усім як своєрідний літній табір для найбагатших представників цього світу. Територія належить закритому чоловічому Богемському клубу, а той, хто намагатиметься потрапити сюди без запрошення, негайно опиниться в наручниках.

2. Печера Ласко (Перигор, Франція)

Печера Ласко (Перигор, Франція)

Часто цю печеру називають “Сікстинською капеллою наскельного живопису”, адже саме вона є однією з основних пам’яток палеоліту. Щоб зберегти малюнки 18-15 століття до нашої ери від пошкоджень, у 1963 доступ до печери був закритий. Але за 20 років для туристів відкрили репродукцію печери, що отримала назву Ласко ІІ.

3. Суртсей (острів у Ісландії)

Суртсей (острів у Ісландії)

У 60-х роках минулого століття острів з’явився унаслідок виверження вулкану на злибині 133 метрів під рівнем океану. Нині подорожі на острів можливі лише з науковою метою. Для туристів доступ на острів обмежений, оскільки вчені спостерігають за тим, як на острові з'являється та розвивається життя.

4. Військова база Ментвіт-Хілл (Північний Йоркшир, Великобританія)

Військова база Ментвіт-Хілл (Північний Йоркшир, Великобританія)

На цій британській військовій базі, що є частиною розвідувальної системи "Ешелон", працюють близько двох тисяч співробітників збройних сил США та Британії. Безліч сферичних будівель та радіолокаційних антен підтримують роботу відділів, що боряться з міжнародним тероризмом та нарко-бізнесом.

5. Всесвітнє сховище насіння на Шпіцбергені (Норвегія)

Всесвітнє сховище насіння на Шпіцбергені (Норвегія)

На випадок локальних або глобальних катастроф тут зберігається недоторканний запас мільйонів видів рослин. Таким чином, вчені мають намір попередити глобальну продовольчу кризу. Тому, якщо ви не сертифікований вчений-селекціонер, дорога сюди вам закрита.

6. Кімната 39 (Пхеньян, Північна Корея)

Кімната 39 (Пхеньян, Північна Корея)

Саме тут проводяться усі незаконні операції з обігу наркотиків, зброї та іноземної валюти, з яких наповнюються кишені правлячого класу КНДР. Подейкують, що сам голова північнокорейського режиму Кім Чен Ин головує у Бюро 39. Про подорож до цього місця краще взагалі не думати, воно є одним з найнебезпечніших місць світу.

7. Північний Сентінельскій острів (Андаманські острови)

Північний Сентінельскій острів (Андаманські острови)

Ліпше б вам потрапити під арешт, аніж пережити те, що можуть влаштувати вам місцеві жителі. Плем’я сентінельців відмовляється від будь-яких контактів з людьми. Вони навіть пускали стріли у вертоліт, який перевіряв наявність життя на острові після цунамі. Тому зацікавленим туристам краще не потикатися до войовничих аборигенів, інакше можна й життя позбутися.

8. Зона 51 (Невада, США)

Зона 51 (Невада, США)

Протягом багатьох років уряд Сполучених Штатів відмовлявся визнавати існування цього таємного підрозділу, але нещодавно таки розсекретив базу. За останніми данними, тут працюють на розробками новітніх літальних апаратів та систем озброєння. Та контроль пропусків тут завжди був і залишиться серйозним.

9. Кеймада-Гранді (острів у Бразилії)

Кеймада-Гранді (острів у Бразилії)

На цьому острові найбільша концентрація змій. Популяція не лише велика, а й страшенно небезпечна — тут проживає острівний ботропс, укус якого викликає швидке відмирання тканин. Усім туристам заборонений в’їзд на територію острова. Але навряд чи хтось насмілиться поткнутися у це небезпечне місце, знаючи страшні історії про загиблих тут моряків.

10. Ватиканський секретний архів (Ватикан)

Ватиканський секретний архів (Ватикан)

Секретні документи католиької церкви раніше зберігалися у суворій таємничості. Ніхто, окрім самого Папи Римського, не мав до них доступу. Нині право надається лише науковцям та дослідникам.

11. Освітній музей національної безпеки Цзянсу (Нанкін, Китай)

Освітній музей національної безпеки Цзянсу (Нанкін, Китай)

Якщо ви громадянин Китаю — все добре, а от туристам вхід суворо заборонено. Причина тому — засекречена інформація про шпигунів, що там зберігається.

12. Джентльменський клуб Уайта (Лондон, Англія)

Джентльменський клуб Уайта (Лондон, Англія)

Елітний алкоголь та азартні ігри — саме це єднає членів закритого лондонського клубу, виключно чоловіків. Найчастіше це видатні політики або члени королівської родини. Більш того, бажаючий вступити в клуб повинен бути схвалений всіма 35 діючими членами клубу і сплачувати немалу суму щорічного внеску.

 

Богато з вищеназваних місцин настільки небезпечні, що навіть думати страшнувато про те, щоб туди потрапити. Простіше і безпечніше відпочивати там, де тобі створять належні умови. Наш сервіс пропонує добірку ідей для відпочинку як в Україні, так і за кордоном. А також допоможе забронювати готелі у містах України за популярними напрямками.

Вам може сподобатися:
Вперед і з піснею за Шенгеном: основні правила отримання візи
Страшенно цікаво: наймістичніші місця України
 

 

При полном или частичном использовании материалов Hotels24.ua — активная ссылка на источник обязательна.
14.09.2016
HOTELS24.ua
Оцените статью:
  • совсем плохо
  • плохо
  • нормально
  • хорошо
  • класс
(0 баллов из 5, всего оценок 0 )
Подбор и бронирование отелей по телефону (круглосуточно без выходных)