Отзыв о сайте
Що варто зробити у Будапешті: ТОП-10 цікавинок

Що варто зробити у Будапешті: ТОП-10 цікавинок

Останнім часом особливої популярності набирають автобусні тури, під час яких туристи мають змогу побачити кілька країн за кілька днів. Але якщо ви маєте змогу хоча б на два дні зупинитися у столиці Угорщини — Будапешті, ви не пошкодуєте, запевняємо. Щоб це довести, Hotels24.ua зробив добірку цікавинок столиці, на які варто звернути увагу. Отож, що варто зробити у Будапешті.

Що подивитися у Будапешті: ТОП-10 цікавинок

1. Піднятися на оглядові майданчики Гори Геллерт. Звідси відкривається неймовірний вид на усе місто та на річку Дунай. Дістатися на гору можна на фунікулері.

2. Навідатись до Будайської фортеці. Ця готична споруда вірою та правдою служила угорським правителям протягом кількох сотень років. Наразі тут діє Національна Галерея та Музей історії та археології.


3. Побувати у Будівлі Парламенту. Угорський парламент подібний до англійського, оскільки збудований за його зразком. Для оздоблення його кімнат використано близько 40 кг золота, тому всередині палац неймовірної краси.

4. Прогулятися Площею Святої Трійці. Під час епідемії чуми на цій площі встановили пам’ятник Святій Трійці, яка мала оберігати місто від мору.

5. Дістатися Рибацького Бастіону. Площа оточена комплексом, який складається з семи башт. Названий він так тому, що раніше на площі знаходився рибний ринок.

6. Побувати у Церкві Матьяша. Храм відомий кольоровими вітражами та розписами, які роблять внутрішнє оздоблення розкішним.

7. Пройтися Ланцюговим Мостом, який з'єднує Буду та Пешт. Особливої краси міст набуває вночі, коли спалахують ліхтарі підсвітки.

 

8. Побачити Площу Адама Кларка. Цікава вона тим, що тут розташований “нульовий кілометр” — камінь, від якого ведеться відлік на усі боки від Будапешту.

9. Скупатися у термальних водах. Купальні Сечені — одні з найвідоміших лікувальних вод у Європі. Тут можна купатися навіть взимку, оскільки води надходять з глибини більш як у 1200 метрів.

10. Посмакувати гуляшем, ковбасками, козячими сирами та палінкою - угорською фруктовою горілкою.

Щодо того, де зупинитися у Будапешті — Hotels24.ua радий допомогти. Готелі Будапешта радо зустрічають гостей з усіх куточків світу. Вартість номерів починається від 300 грн. 

Гарного вам відпочинку у одній з накрасивіших столиць сучасної Європи! 

 

 

 

При полном или частичном использовании материалов Hotels24.ua — активная ссылка на источник обязательна.
13.02.2017
HOTELS24.ua
Оцените статью:
  • совсем плохо
  • плохо
  • нормально
  • хорошо
  • класс
(5 баллов из 5, всего оценок 2 )
Подбор и бронирование отелей по телефону (круглосуточно без выходных)