Бронирование отелей, квартир, хостелов

По Украине и миру

  • Плануємо відпочинок в Затоці: приватний сектор 18 июня 2019
    До довгоочікуваної відпустки залишились лічені дні? Ідеальним варіантом літнього відпочинку стане Чорноморське узбережжя! Сьогодні багато людей віддають перевагу Затоці – курортному селищу Одеської області. Плануючи дешевий відпочинок в Затоці, рекомендуємо звернути увагу на будинки, побудовані на березі моря або в безпосередній близькості до нього. Про переваги відпочинку в приватному секторі, найкращі варіанти житла і піде мова в статті від Hotels24.
  • Що подивитися в Яремче: визначні та цікаві місця 18 июня 2019
    В Івано-Франківській області, в долині річки Прут, на площі 114 кв/км, розкинувся мальовничий курорт Яремче. Він є низькогірним, красується на висоті 585 метрів вище рівня моря. Тут знаходяться приголомшливі пам'ятки і цікаві місця, які не залишать байдужими навіть найдосвідченіших туристів! Про те, що подивитись в Яремче, повідає читачам Hotels24.ua.
  • Куди піти в Одесі з дитиною: 10 місць, які не можна пропустити 16 июня 2019
    В Одесі є безліч чудових місць, де можна незабутньо і весело провести час з дитиною! Hotels24.ua вирішив підкинути дорослим кілька ідей, куди можна піти в Одесі з дітьми. Представляємо Вашій увазі ТОП-10 закладів, перебування в яких подарує дітям та їх батькам море позитивних емоцій і яскравих вражень!
Посмотреть все
БРОНИРОВАТЬ У НАС УДОБНО И ВЫГОДНО

Отели со скидкой

ПОПУЛЯРНЫЕ НАПРАВЛЕНИЯ

Отзывы наших клиентов

Впервые воспользовалась этим сайтом, и не пожалела!! Ребята сработали оперативно, нашли квартиру во Львове по искомым параметрам и по цене приемлемой для нашего скромного бюджета, очень быстро оформили заявку и предоплату. Никаких нестыковок и разочарований при заселении и проживании. С такой командой хочется и дальше сотрудничать. Спасибо !!! Успеха вам всем и радости от того, что вы делаете !!!
Елена Чернявская
Всё удобно, быстро, а также приятно, что сразу перезвонили и нужную информацию прислали на почту ​Юля Тымочкив
Мне очень понравилось, что для меня подобрали жилье исходя из моих потребностей. Мне не нужно было тратить свое время для поиска. ​Виктор Михайлов