Зустріч прем`єр міністра з українським союзом промисловців та підприємців

Зустріч прем`єр міністра з українським союзом промисловців та підприємців

4 квітня 2014р. відбулася зустріч представників УСПП, Економічної ради  громадських організацій, галузевих асоціацій, організацій роботодавців, в якій взяла участь Асоціація готельних об’єднань та готелів міст України з Прем’єр-міністром України А.Яценюком та членами уряду.

зустріч представників УСПП

Глава уряду розповів про соціально-економічну ситуацію в країні та закликав промисловців і підприємців до невідкладних спільних дій у справі поступової економічної стабілізації. Він повідомив про намагання уряду поновити співпрацю з Міжнародним валютним фондом та направити  до вітчизняної економіки сталі інвестиційні потоки. «Рівно за місяць, – наголосив А.Яценюк, – європейський ринок відкриється для українських товарів на безмитній основі. Є плани отримати  через таку торгівлю  до 500 млн. євро. Прошу вас бути готовими до цього. Все, що ми можемо поставляти в Європу, має на той момент стояти на колесах». Він дав завдання Мінекономрозвитку та МЗС підготувати виробникам конкретні інструкції до режиму тимчасової  безмитної торгівлі з Європейським союзом.

«Ми чекаємо від уряду заходів, які б вплинули на зростання ділової активності, покращення підприємницького клімату. Зусилля влади і ділової громади мають бути зосереджені навколо постійного моніторингу виконання антикризових законів, відстеження платоспроможності громадян, стану банківської системи, факторів активізації внутрішнього ринку, зростання конкурентоспроможності економіки. Наші пропозиції –  підготовка спільної програми активізації розвитку економіки, внутрішнього виробництва; доопрацювання Національної програми адаптації української економіки до умов вільної торгівлі з ЄС, включаючи стандарти, технічні регламенти, модернізацію», – наголосив Анатолій Кінах.

Прем’єр-міністр України  Арсеній Яценюк та інші представники уряду взяли участь у відвертій розмові з промисловцями, головами об’єднань та організацій ділової спільноти, відповіли на чисельні запитання представників реального сектору економіки. Йшлося про доступність кредитів для виробників, необхідність реалізації державних програм, які спрямовані на розвиток внутрішнього ринку, підтримку вітчизняного транспортного машинобудування, автомобілебудування, агропромислового сектору; поводження з підакцизною продукцією,  повернення ПДВ, стягнення податку на прибуток тощо. Багато часу сторони приділили темі боротьби з корупцією як у владних структурах, так і на рівні контактів представників бізнесу та службовців.

«Ми започаткували нині постійний системний діалог представників уряду та ділових кіл і маємо великі сподівання, що він буде динамічно розвиватися на рівноправній, взаємовигідній основі. Промисловцям, підприємцям і роботодавцям є що запропонувати  уряду у вигляді аналітики, техніко-економічних обґрунтувань тих чи інших програм, слушних ініціатив та зауважень. Уряд, який йде на дуже непрості антикризові  кроки, зацікавлений в інтелектуальній, організаційній та й моральній підтримці його починань з боку ділової спільноти. Переконаний, що наші контакти будуть постійними», – наголосив президент УСПП. 
 

При полном или частичном использовании материалов Hotels24.ua — активная ссылка на источник обязательна.
08.04.2014
HOTELS24.ua
Оцените статью: Зустріч прем`єр міністра з українським союзом промисловців та підприємців
  • совсем плохо
  • плохо
  • нормально
  • хорошо
  • класс
(0 баллов из 5, всего оценок 0 )
(??) (??) (??)
Подбор и бронирование отелей по телефону (круглосуточно без выходных)