Древній Київ у Князівстві Київська Русь

Древній Київ у Князівстві Київська Русь

13 і 14 березня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної.

Київська Русь

Шановні журналісти!

13 і 14 березня 2021 року запрошуємо Вас

до Древнього Києва у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь»)

на грандіозне святкування Масляної

за стародавніми традиціями

На гостей чекає цілий калейдоскоп розваг і оригінальних вистав з кінними виступами, стародавніми обрядами, традиційними слов'янськими розвагами, майстер-класами та екстремальними атракціонами. А також: смачні млинці з різними начинками, різноманіття страв з вогню, спалювання величезного опудала, подарунки на масляному стовпі, а ввечері - яскрава вогняна програма.

13 і 14 березня пройде по-справжньому яскраве і грандіозне святкування Масляної у справжньому, живому середньовічному місті. На гостей чекають гуляння із розмахом у стилі Київської Русі: з автентичною програмою і безліччю традиційних слов'янських забав. Це буде не банальний концерт із продажем їжі, а справжнє занурення в атмосферу середньовічних святкувань! Відвідувачі зроблять безліч власних історичних відкриттів! І дорослі, й діти дізнаються багато нового про історію свята, про давні традиції та вірування пращурів.

На гостей чекають стародавні традиції Масляної із захоплюючими виставами на історичну тематику та кінними виступами. А ще – урочиста церемонія зустрічі князя, яскрава авторська театралізована програма з відтворенням давніх обрядів, древній ритуал «Колодій» та виступи народних колективів. І все це в справжньому, живому середньовічному місті, в оточенні шедеврів дерев'яного зодчества!

Розпочнеться святкування з привітання Київського князя Володимира, вражаючого виїзду кінної дружини та параду прапорів князів Київської Русі. Святковим сюрпризом стане відкрита фотосесія, під час якої кожен гість зможе вийти на Велике ристалище і сфотографуватися з князем і кінними витязями.

Відвідувачі зможуть взяти участь в стародавньому обряді «Колодій» і побачити унікальну театралізовану постановку - «Масляничний вертеп» давньослов'янською мовою. Двічі на день можна буде побачити спалювання опудала Марени та взяти участь у дружньому хороводі навколо нього.

У неділю, 14 березня, гості побачать зміну княжої варти на Михайлівських воротах, а також зможуть приєднатися до урочистої ходи до відтвореної Василівської церкви Х століття, де відбудеться святковий молебень.

З настанням сутінків Древній Київ освітять яскраві багаття, а видовищні кінні виступи при світлі смолоскипів запам'ятаються глядачам надовго!

У Древньому Києві можна буде не тільки насолодитися видовищною програмою, а й прогулятися на породистих конях верхи та в екіпажах, відвідати історичні експозиції, постріляти з лука та покидати сокири в середньовічному тирі, пролетіти на канатному спуску «Політайло» та швидкісний гірці «Змій Горинич» , відвідати знахарку-волхвиню, вдягнути історичні вбрання часів Київської Русі. А також: скуштувати смачних рум'яних млинців з різними начинками, гарячих напоїв та страв з багаття, обрати оригінальні сувеніри ручної роботи в середньовічних крамницях і навчитися новому на майстер-класах.

Зігрітися і відновити сили можна в теплій Княжій корчмі. Тут можна спробувати гарячих напоїв і страв, приготованих на відкритому вогні, як за середньовічними, так і за сучасними рецептами.

За бажання продовжити свою подорож до Середньовіччя ще на день, можна залишитися на ніч в комфортабельних кімнатах (за попереднього бронювання).

Древній Київ відкривається о 10:00, початок програми о 13:30.

*В програмі можливі зміни.

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

 

Древній Київ відкривається о 10:00

Початок театралізованої програми – о 13:30.

Спалювання першого опудала близько 16:00, другого – близько 18:50.

Завершення програми: близько 19:30.

«Парк Київська Русь» розташований в селі Копачів Обухівського району Київської області.

GPS координати:  +50° 8' 44.31", +30° 28' 26.90"

Акредитація: (063) 139 73 24, (044) 461 99 37 , nkoval@gradkiya.com

Детальна інформація на сайті: www.parkkyivrus.com

При полном или частичном использовании материалов Hotels24.ua — активная ссылка на источник обязательна.
29.01.2021
HOTELS24.ua
Оцените статью: Древній Київ у Князівстві Київська Русь
  • совсем плохо
  • плохо
  • нормально
  • хорошо
  • класс
(0 баллов из 5, всего оценок 0 )
(??) (??) (??)
Подбор и бронирование отелей по телефону (круглосуточно без выходных)