Як безпечно купити меблі в інтернеті?

Як безпечно купити меблі в інтернеті?

Сьогодні інтернет-магазин не являється чимось надзвичайним та неймовірним. Більшість сучасних компаній та виробників обов'язково має онлайн ресурс. Це зручно для обох сторін продавця та покупця. Купити не виходячи із дому можна практично все, в тому числі і меблі. Але серед різноманіття пропозицій дуже важко знайти дійсно професійний ресурс.

Меблеві стінки

Для того, щоб розвіяти сумніви та захистити себе від шахраїв стилісти МебельОк Львів розробили інструкцію, яка дає загальні рекомендації.   Перевірений  магазин меблів у Львові гарантує якість товару та створює сприятливі умови для вибору предметів побуту для дому та офісу.

Професійні рекомендації

Якщо діяти грамотно, то придбання меблів через всесвітню мережу перетворюється на дуже цікавий процес. Предмети, які створюють затишок в домі завжди радували та захоплювали. Але щоб нічого не затьмарило радісної події і куплені стіл, шафа чи диван приносили тільки позитивні емоції, спеціалісти рекомендують:

 • Вибрати професійного продавця, асортимент меблів якого вражає різноманіттям. Така компанія буде працювати згідно чинного законодавства та нести відповідальність за невиконання своїх зобов’язань.
 • Ретельно перевірити інформацію, представлену на сайті. Номер телефону, електронна пошта для зв’язку дають можливість перевірити професійність продавця. Можна подзвонити до менеджера магазину меблів та дізнатись всю інформацію.
 • Вивчити відгуки про компанію. Думка покупців надзвичайно важлива та, як показує практика, правдива. Відгуки свідчать також про якість виробів та добропорядочність продавця.
 • Вивчити умови доставки, вартість перевезення. Меблі відносяться до крупно габаритних вантажів, тому ціна за доставку може бути надзвичайно високою. Навіть якщо на сайті указано, що доставка товару здійснюється безкоштовно, слід обов’язково перевірити дану інформацію.
 • Дізнатись про оплату. Багато онлайн магазинів просять внести попередню оплату, але це може свідчити про те, що отримавши кошти (частину) продавець буде затягувати строки відправки. Дуже часто отримавши всю суму продавець зовсім зникає.
 • Переглянути сертифікати якості. Всі меблі, представлені на віртуальній вітрині, повинні відповідати чинним нормам та стандартам. Стилісти рекомендують пам’ятати, що від якості предметів залежить їх безпека та довговічність.
 • Дізнатись, в який спосіб буде замінений брак чи пошкодження під час транспортування.

Стінки меблів

Професійні стилісти МебельОк рекомендують задавати якомога більше запитань. Не лишнім буде запитати все, що цікавить – характеристики виробів, наявність сертифікатів, способи та оплата доставки. Чим більше покупець отримає інформації, тим більша вірогідність купити високоякісні меблі.

При полном или частичном использовании материалов Hotels24.ua — активная ссылка на источник обязательна.
20.05.2013
Всім Хмельницький
Оцените статью: Як безпечно купити меблі в інтернеті?
 • совсем плохо
 • плохо
 • нормально
 • хорошо
 • класс
(5 баллов из 5, всего оценок 1 )
(??) (??) (??)
Подбор и бронирование отелей по телефону (круглосуточно без выходных)