Як не загубитися у чужому місті (чому ви маєте навчити свою дитину)

Як не загубитися у чужому місті (чому ви маєте навчити свою дитину)

Непоодинокі випадки, коли дівчинка або хлопчик, перебуваючи в чужому місті, втрачає батьків з поля зору та губиться. Виникає питання: «Чому треба навчити крихітку, щоб вона не потрапила в подібну та вкрай неприємну ситуацію, а дорослі = не пережили величезний стрес?» Hotels24.ua вирішив дати декілька рекомендацій та порад татусям та матерям.

Як не загубитися у чужому місті

Чому мають навчити свою дитину батьки?

Порада № 1. Дитина повинна обов’язково знати власне ім’я, скільки їй виповнилося років, імена батьків та адресу свого проживання. Цьому її повинні вчити дорослі. Буде доречно, якщо батьки у внутрішню кишеню одежі дитини покладуть візитівку, записку, на якій будуть вказані їх контактні дані, домашня адреса, а також номери телефонів друзів, до яких, в разі недосяжності матері або батька, можна зателефонувати. Під час подорожі вказується адреса заброньованого готелю. Також рекомендується, при наявності медичних протипоказань у дитини, зазначити це.

Порада № 2. Дитину потрібно навчити також користуватися мобільним телефоном. Якщо користувачу гаджетом зовсім мало років, краще підібрати модель з мінімальною кількістю кнопок та опцій. Бажано, щоб кожній клавіші був присвоєний номер рідних, аби дитина могла зателефонувати, скориставшись швидким набором, виконавши при цьому мінімум дій. За допомогою мобільного телефону також можна визначити місцезнаходження дитини.

Чому мають навчити свою дитину батьки?

Фото взяте на сайті: tetatet-vrn.ru

Порада № 3. Батьки повинні обов’язково мати контакти вихователів або вчителів, батьків друзів вашої дитини або малечі, яка товаришує з нею. У разі зникнення дитини, їм варто задзвонити в першу чергу.

Порада № 4. Рекомендується пограти з дитиною в квест та, в ігровій формі, пояснити їй, які дії необхідно здійснити у випадку, якщо вона загубиться в чужому місті, а також задати навідні питання. Батько або матір повинні проаналізувати ту інформацію, яка надасть їм дитина. Тоді вони зможуть зрозуміти, наскільки їх дитя самостійне та чи зможе опанувати критичну ситуацію. Дорослим слід запитати дитину, як вона себе поводитиме, якщо доведеться випадково розминутися з нею, наприклад, в громадському транспорті, або якщо до неї підійдуть незнайомці. Потрібно пояснити вашому чаду, що робити у таких випадках. Якщо дитина ще зовсім мала, пояснювати треба, розігруючи казку з її обожнюваними персонажами.

Порада № 5. Батьки повинні пам’ятати про те, що діти дуже бояться, що на них кричатимуть або їх битимуть у випадку, якщо вони загубляться в чужому місті або випадково заблукають. Дитина, нервуючи через те, що її будуть сварити, може запанікувати в небезпечній ситуації, розгубитися й зовсім забути, які дії їй потрібно вчинити. Тому дорослі повинні дитині спокійно пояснити, як поводити себе, якщо склався форс-мажор. При цьому рекомендується наголосити, що вона не буде покарана і має заспокоїтися, якщо сталося лихо, та пригадати все те, чому її вчили батько та матір.

Чому мають навчити свою дитину батьки?

Фото взяте на сайті: www.yburlan.ru

Порада №6. Батьки повинні посприяти тому, щоб дитина запам’ятала одне дуже важливе правило – залишатися на місці і нікуди не йти, у випадку, якщо загубилася, наприклад, в публічному місті, в супермаркеті чужого міста. Якщо вона залишиться там, де заблукала, матері або батькові буде простіше її знайти.

Порада №7. Психологи вважать правильною поведінку дитини, яка загубилася, якщо вона сяде на підлогу і почне голосно кликати маму, тата. Батьки повинні пояснити своїй дитині, що йти з незнайомцями не можна. Якщо чужі люди підійшли і кличуть із собою, слід гучно повторювати, що вони не є батьками. Тим самим дитина буде привертати до себе увагу оточуючих людей, які зрозуміють, що вона потрапила у халепу і обов’язково їй допоможуть.

Чому мають навчити свою дитину батьки?

Фото взяте на сайті: www.littleone.ru

Порада № 8. Дитині потрібно пояснити, що незнайомі люди бувають небезпечні, тому з ними, ні в якому разі, не можна заходити у під'їзди, сідати в машину.

Порада № 9. Батьки повинні розказати дитині про людей в уніформі (поліцейських, охоронців, військових і т.д), до яких вона може звернутися у випадку, якщо загубиться. Краще, звісно ж, їх показати.

Чому мають навчити свою дитину батьки?

Фото взяте на сайті: www.ya-roditel.ru

Порада №10. Батькам слід постійно нагадувати своїй дитині правила поведінки в місцях масового скупчення людей. Не буде зайвим, якщо батько, матір нагадають дитині, що вона в жодному разі не повинна відволікатися, відходити на певну відстань без дозволу батьків і, по можливості, триматися за руку.

Для того, щоб дитина не загубилася в чужому місті, а батьки уникнули стресу, її потрібно навчити правилам поведінки в громадських місцях. Сподіваємося, що поради та рекомендації від Hotels24.ua стануть Вам у нагоді!

Читайте ще:

 

При полном или частичном использовании материалов Hotels24.ua — активная ссылка на источник обязательна.
25.01.2018
HOTELS24.ua
Оцените статью: Як не загубитися у чужому місті (чому ви маєте навчити свою дитину)
  • совсем плохо
  • плохо
  • нормально
  • хорошо
  • класс
(1 балл из 5, всего оценок 1 )
(??) (??) (??)
Подбор и бронирование отелей по телефону (круглосуточно без выходных)