Як обрати хороший ресторан в незнайомому місті

Як обрати хороший ресторан в незнайомому місті

Обрати хороший ресторан - непроста штука. А тим більше у місті, де ти раніше жодного разу не був. А тим більше, якщо ти в чужій країні... Та це все ж можливо. Є декілька красномовних ознак, які ви маєте знати.

як вибрати ресторан

Отже, поїхали..

1. Уникайте туристичних місць

Розпізнати місця, розраховані на туристів, досить легко: там є меню англійською, причому зазвичай з картинками, а біля входу нерідко стрибає зазивала. Про якість їжі та обслуговування в таких закладах дбають куди менше, ніж в ресторанчиках «для своїх».


2. Відвідуйте заклади "для своїх"

Коли будете гуляти, просто придивіться, де місцевих більше, ніж туристів з фотоапаратами, і з яких ресторанчиків вони найчастіше виходять на вулицю покурити.


3. Хороші ресторани не пустують

Якщо прийшов час вечері, а зайнято всього декілька столиків, це явно тривожний знак. Якщо ж, навпаки, з дверей тягнеться чергу на кілька десятків метрів, то не полінуйтеся, постійте в ній, не пошкодуєте. Особливо якщо це черга з місцевих жителів.


4. Оцініть меню

Меню в багатьох закладах вивішено прямо на вулиці, так що всередину можна навіть не заходити. У хороших ресторанах пропонують страви місцевої кухні з сезонних продуктів. Саме меню повинно бути свежераспечатанним або (ще краще!) Написаним крейдою на дошці.


5. Час роботи

 

Хороший ресторан, як правило, відкривається тільки на обід і вечерю. Між обідом і вечерею у нього перерва, і він не працює.


6. Чи видно кухню?

Якщо із залу чи з тераси видно дров'яну піч, барбекю або просто можна подивитися, як працюють кухарі, значить, приховувати ресторану точно нема чого, а можна тільки пишатись. Вердикт - заходьте сміливо!

Читати ще:

При полном или частичном использовании материалов Hotels24.ua — активная ссылка на источник обязательна.
17.12.2018
HOTELS24.ua
Оцените статью: Як обрати хороший ресторан в незнайомому місті
  • совсем плохо
  • плохо
  • нормально
  • хорошо
  • класс
(5 баллов из 5, всего оценок 1 )
(??) (??) (??)
Подбор и бронирование отелей по телефону (круглосуточно без выходных)