Як підібрати вугільний гриль?

Як підібрати вугільний гриль?

Одним з найпопулярніших засобів для приготування їжі, яке використовується під час громадських заходів на свіжому повітрі, є вугільний гриль. Має багато переваг, таких як: компактні розміри, хромована або чавунна решітка, знімний зольник з вентиляційною заслінкою, можливість легкого переміщення в різні місця.

Вибір вугільного гриля може бути справді складним завданням, оскільки різноманітність і ціновий діапазон цих продуктів величезний. Тому кожен поважний магазин (чи то онлайн, чи оффлайн) має свій каталог вугільних грилів, який значно полегшує покупцям процес обрання виробу.

На сайті Grillex.com.ua ви знайдете сучасні моделі, створені для забезпечення максимального комфорту використання. Є версії з кришкою та без. Завдяки цьому ви можете легко вибрати продукт, який найкраще відповідає вашим очікуванням. Магазин Грілекс пропонує вугільні грилі різних форм і за доступними цінами. Це міцно виготовлені та емальовані вироби, належним чином захищені від корозії та відповідають необхідним вимогам безпеки.

Ці грилі на вугіллі неодмінно сподобаються любителям традиційного грилю. Чудова якість виготовлення, багаторічна гарантія та продумані рішення перетворять кожне смаження на грилі. Представлені вугільні грилі від провідних виробників, таких як:

  • Kamado Joe
  • Oklahoma Joe’s
  • Char-Broil
  • Dancook

Завдяки такому обладнанню кожен любитель грилю може стати справжнім майстром приготування страв на грилі.

Який гриль купити?

Плануєте купити вугільний гриль? По-перше, запитайте себе – чи хочете ви купувати гриль щороку чи інвестувати більше зараз, але купити гриль на вугіллі, який прослужить вам багато років? Вугільні грилі, які ви знайдете в каталозі грилів та аксесуарів, виготовлені з матеріалів найвищої якості, про що свідчать як позитивні відгуки клієнтів, так і довгострокова гарантія від виробників. Перш ніж купити мангал в іншому місці, переконайтеся, з якого матеріалу зроблена кришка, чи добре вона закривається і чи є вентиляційні отвори. Також добре, якщо вугільний гриль має вбудований термометр – так контролювати температуру на решітці набагато легше.

Мангал, садовий, переносний

Більшість газових грилів виготовляються з метою використання їх у саду. Набагато популярніші ті, які легко переставляються з місця на місце і навіть складаються. Зрештою, ви ніколи не знаєте, коли захочете взяти свій гриль із собою в подорож. Ці типи грилів недорогі і прості у використанні, а також дозволяють зберегти атмосферу традиційного смаження брикетів.

Гриль на вугіллі – переваги й недоліки

Гриль на вугіллі, на відміну від газового або електричного, можна використовувати тільки на відкритих просторах. Перед розпалюванням потрібно окремо придбати брикети, розпал і вогонь, в той час, як природного газу або електроенергії достатньо для двох інших типів грилів. Це недоліки, але у гриля на вугіллі є маса переваг! Перш за все – він дозволяє створити неповторну атмосферу, а також надає стравам характерний аромат диму. Це приносить задоволення тим, хто любить розпалювати та стерегти вогонь, щоб він не згас. Крім того, вугільний гриль недорогий і зручний у транспортуванні завдяки невеликій вазі та розмірам. Якщо ви вважаєте, що переваги купівлі гриля значно перевищують його недоліки, зв'яжіться з консультантами з продажу грилей тут і разом підберіть ідеальний гриль для ваших потреб!

При полном или частичном использовании материалов Hotels24.ua — активная ссылка на источник обязательна.
18.07.2020
20 ХВИЛИН
Оцените статью: Як підібрати вугільний гриль?
  • совсем плохо
  • плохо
  • нормально
  • хорошо
  • класс
(5 баллов из 5, всего оценок 2 )
(??) (??) (??)
Подбор и бронирование отелей по телефону (круглосуточно без выходных)