Свежие новости туризма в Украине

5 крутих хостелів Варшави, де вам точно сподобається

18 марта 2020

Варшава – чудове, європейське місто з унікальною архітектурою та особливою енергетикою, яке користується шаленою популярністю серед туристів з України. Тут є на що подивитися мандрівникові – готичні церкви та палаци в класичному стилі, сучасні хмарочоси та стара Ринкова площа, пам'ятник Варшавській сирені (символ міста) та величезні торгівельно-розважальні центри. По приїзду до столиці Польщі потрібно десь переночувати. Сьогодні Hotels24 вирішив порадити 5 крутих хостелів Варшави, які вам точно сподобаються!

Что делать в Киеве: 10 идей для отличного времяпровождения

14 марта 2020

Киев – чудесный город, раскинувшийся на Днепре, где можно хорошо отдохнуть и интересно провести время вне зависимости от сезона. Если Вы не знаете, что делать в Киеве сегодня, статья от Hotels24, бесспорно, Вам пригодится! Ловите 10 идей для отличного времяпровождения!

Що подивитись у Львові: 5 небанальних ідей

12 марта 2020

Львів – неймовірно гарне, старовинне місто, що вабить мандрівників не лише з усіх куточків нашої держави, а й країн ближнього зарубіжжя. Тут є на що подивитися туристу – затишні, вузькі, вимощені бруківкою вулички, унікальні пам'ятки архітектури, загадкові місця та оригінальні локації. Hotels24 вирішив сьогодні підкинути любителям мандрівок 5 небанальних ідей на що саме подивитися у Львові.

Західноукраїнська конференція рестораторів та готельєрів 2020: найкрутіша подія цієї весни!

11 марта 2020

Найочікуваніша подія в сфері HoReCa на Західній Україні! 10 топових спікерів серед яких практики, власники найвпізнаваніших ресторанів і готелів, маркетологи, експерти в сфері продажів! Близько 300 гостей! Найгарячіші теми готельно-ресторанної сфери!

Пицца или суши, что выбрать туристу в новом городе?

7 марта 2020

У большинства любителей заказывать еду домой или в отель часто возникает вопрос, что же лучше выбрать: пиццу или суши?

Где погулять в Киеве: 10 самых интересных мест

6 марта 2020

Киев является одним из красивейших населенных пунктов Украины. Он занимает достойную нишу среди больших городов, расположенных на просторах Европы. Важный культурный центр украинского государства привлекает ежегодно тысячи любознательных путешественников. Сюда приезжают туристы, чтобы погулять улицами мегаполиса, насладиться уникальными достопримечательностями, отдохнуть в живописных парках, посетить удивительные локации. Сегодня Hotels24 подготовил статью о десяти самых интересных местах столицы.

5 крутих ідей куди поїхати на 8 березня в Україні

5 марта 2020

8-го березня українці відзначатимуть Міжнародний жіночий день. Чоловіки поздоровлятимуть своїх коханих дівчат, дружин, дочок, матерів, бабусь та колег жіночої статі з цим чудовим святом весни. Але завжди хочеться провести жіночий день небанально, по-особливому, так, щоб він надовго закарбувався в пам'яті! Сьогодні Hotels24 вирішив Вам підкинути 5 крутих ідей, як неперевершено провести вихідні на 8 березня.

Куди поїхати з дітьми на весняні канікули: 10 цікавих ідей

22 февраля 2020

Незабаром в школах розпочнуться канікули. Цієї весни учні відпочиватимуть з 23 до 29 березня включно. Щоб дитина цілий тиждень не нудьгувала, сплануйте подорож до цікавих місць нашої держави. А Hotels24 вирішив підкинути Вам 10 ідей, куди саме поїхати з малечею на весняні канікули.

Когда начинается сезон в Буковеле?

22 февраля 2020

Многих туристов волнует вопрос: «Когда начинается сезон в Буковеле?» У Hotels24.ua для любителей зимних видов спорта есть радостная новость! Совсем скоро на популярном, всеми любимом курорте «Буковель», стартует горнолыжный сезон! Сноубордисты, лыжники могут собирать чемоданы и готовить снаряжение! Уже сейчас, не теряя времени, нужно позаботиться о бронировании отеля!

20 самых красивых мест в Европе, которые вы должны увидеть

20 февраля 2020

Путешествия не только расширяют кругозор, но и доставляют туристу яркие, запоминающиеся на всю жизнь, эмоции! Одно дело рассматривать фотографии природных достопримечательностей Европы на мониторе гаджета и мечтать побывать там, а совершенно другое – купить тур, забронировать отель и отправиться к желанным местам, чтобы увидеть их воочию. Сегодня Hotels24 подготовил для читателей интересную статью о двадцати самых красивых местах Европы, от которых просто захватывает дух.

Страницы « Предыдущая Следующая »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 433