ТОП-7 місць в Україні, де варто побувати до кінця літа
Майже дві третини літа вже минуло. І якщо ви вже побували скрізь, де хотіли, Hotels24.ua підкине вам ще кілька варіантів для відпочинку. Вперед до пригод!

Гора Кременець в Ізюмі Харківської області
![]() |
![]() |
У місті Ізюмі Харківської області знаходиться гора Кременець, з якої відкривається чарівна панорама околиць. На її вершині можна побачити кам'яних ідолів, походження яких покрито таємницею.
Де зупинитися: Готелі Харкова та області
Олешківські піски
![]() |
![]() |
Олешківські піски називають українською Сахарою. Вони знаходяться в Херсонській області, від обласного центру на сході. Олешківські піски займають велику площу (1600 кв / км), простягаються в західно-східній частині на тридцять кілометрів і на сто п'ятдесят кілометрів з півночі на південь.
Олешківські піски — це бархани без кінця і краю, середня висота яких становить п'ять метрів. Під впливом сильних вітрів вони повільно пересуваються. Зустрічаються бархани вражаючих розмірів — більше двадцяти метрів у висоту і більше сорока метрів в діаметрі. У літню спеку пісок прогрівається до сімдесяти п'яти градусів. З 2010-го року Олешківські піски відносяться до природного національного парку.
Де зупинитися: Готелі Херсона та області
«Українська Венеція» — Вилкове
![]() |
![]() |
Вилкове називають «Українською Венецією». Тут кожен турист зможе покататися на човні і відмінно провести час. Дорога, яка веде на Вилкове (Т-16-28) була відремонтована навесні 2017 року.
Вона пролягає в Одеській області через Кілійський та Татарбунарський райони. Вилкове порадує мандрівників приємною атмосферою. Туристи зможуть спробувати юшку, приготовану з дунайки, покуштувати запеченого окуня і інші, неймовірно, смачні страви. Також є можливість відвідати рибний ринок. Приїхавши в Вилково, рекомендується відправитися на Нульовий кілометр. Оренда житла в будиночку обійдеться в добу одній людині в 450 грн. Прокат човна коштує від 350 до 900 грн. в годину.
Де зупинитися: Готелі Вилкового
Екологічний (зелений) туризм у Вінницькій області
![]() |
![]() |
У Вінницькій області процвітає зелений туризм. Села Канава, Губник та Гармаки — приголомшливо красиві місця для екологічної подорожі. Для проживання турист може вибрати хату-мазанку або котедж. Відпочиваючих приваблює чисте повітря і гостинність місцевого населення. Тут можна попити парне молоко, організувати пікнік.
Де зупинитися: Готелі Вінниці та області
«Голова Чацького» та Житомирський каньйон
![]() |
![]() |
У літню пору року варто відвідати дивовижне місце з красивою природою — Житомирський каньйон, який розкинувся на мальовничих берегах річки Тетерів. Туристи зможуть побачити химерні скелі, порослі лісом, зайнятися альпінізмом. Вразить гірське утворення, що на вигляд нагадує голову людини. Скала отримала назву - «Голова Чацького». Дістатися до міста Житомира можна на поїзді або автобусі. Тут можливо орендувати житло вартістю від 250 грн. на добу з людини.
Де зупинитися: Готелі Житомира та області
Шолоховський водоспад «Червоні камені»
![]() |
![]() |
Влітку можна відвідати дивовижне і неймовірно красиве місце — каскадний Шолоховський водоспад. Він знаходиться на відстані п'ятдесяти п'яти кілометрів від міста Нікополя. Від Дніпропетровська його відокремлює сто кілометрів. Дане чудо природи має іншу назву — «Червоні камені». Водоспад в довжину досягає приблизно чотирнадцять метрів.
Купання у водоспаді подарує незабутнє задоволення! Дістатися в місцевість, де розташований Шолоховский водоспад, можна на власному транспорті. Необхідно їхати через Орджонікідзе. Також з Нікополя ходять маршрутні автобуси.
Де зупинитися: Готелі Дніпра та області
Озеро Синевир
![]() |
![]() |
Запам'ятовується відпочинок подарує поїздка на Синевир. Озеро знаходиться на вершині гори Озірна, в незайманому лісовому масиві Закарпаття. Схили його берегів — круті, порослі ялівцем, буком.
Синевир — глибоке і дуже чисте озеро. У його околицях дзюрчать джерела. Туристи зможуть поплавати в гірській річці Теребля. У серпні в даній місцевості збирають гриби та ягоди.
Добиратися до озера Синевира комфортніше на власному автомобілі, оскільки громадський транспорт ходить всього один раз в день. Необхідно доїхати до селища міського типу Міжгір'я. За кемпінг поблизу озера слід заплатити приблизно 120 грн. Проживання в самому Міжгір'ї обійдеться туристу в сумі від 175 грн за ніч.
Де зупинитися:Готелі Міжгір'я
Якщо у вас немає можливості або бажання провести відпустку на морі, виберіть для себе інший, відповідний альтернативний варіант відпочинку! Ви гарантовано отримаєте масу позитивних емоцій і яскравих вражень!
Читайте ще:
- Як правильно обрати курорт для відпочинку в Карпатах та Закарпатті
- Куди поїхати на море в Україні
- Отели с бассейном в Карпатах: ТОП-15 альтернатив отдыху на море
- Живописное Межгорье - Карпаты во всей своей красе
- дуже погано
- погано
- нормально
- добре
- клас