Бронювання готелів, квартир, хостелів

По Україні та світу

  • Мне бы в небо! 5 самых высоких колес обозрения в мире 20 квітня 2019
    Первое на планете колесо обозрения было придумано и построено Джорджем Фэррисом в 1893 году в Чикаго. Сейчас во многих городах можно покататься на таком удивительном аттракционе, наслаждаясь неповторимыми пейзажами с высоты птичьего полета. Самую интересную информацию о самых высоких из таких сооружений мы представим далее.
  • Що таке YouthSpeak Forum і навіщо туди запрошують молодь? 18 квітня 2019
    Як стати більш ефективним? Які навички є необхідними для працевлаштування? Які гарячі можливості для молоді в Україні? Відповіді на ці та інші питання, вже 21 квітня у Торгово-Промисловій палаті України на YouthSpeakForum.
  • Фонтан в Виннице: открытие сезона 2019, новый график работы 16 квітня 2019
    Торжественное открытие нового сезона 2019 состоится 20-го апреля. Об этом сообщается на официальном сайте “Roshen”.
Переглянути всі
БРОНЮВАТИ У НАС ЗРУЧНО ТА ВИГІДНО

Готелі зі знижкою

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ

Відгуки наших клієнтів

Вперше скористалася цим сайтом, і не пошкодувала !! Хлопці спрацювали оперативно, знайшли квартиру у Львові по заданим параметрам і за ціною прийнятною для нашого скромного бюджету, дуже швидко оформили заявку і передоплату. Ніяких невідповідностей і розчарувань при заселенні і проживанні. З такою командою хочеться і далі співпрацювати. Дякуємо!!! Успіху вам усім і радості від того, що ви робите!!!
Олена Чернявська
Все зручно, швидко, а також приємно, що відразу передзвонили і потрібну інформацію прислали на пошту. Юля Тимочків
Мені дуже сподобалося, що для мене підібрали житло, виходячи з моїх потреб. Мені не потрібно було витрачати свій час для пошуку. ​Віктор Михайлов