Бронювання готелів, квартир, хостелів

По Україні та світу

  • Гірськолижний курорт Пилипець - унікальний курорт Закарпаття 22 серпня 2019
    Пилипець - це справжня перлина Закарпаття. На цьому чудовому курорті можна провести кращий відпочинок в будь-яку пору року. Якщо ви ще не визначилися, де саме в Карпатах хочете відпочити, то уважно прочитайте цю статтю. Можливо, саме Пилипець зачарує вас своєю мальовничістю і оригінальністю.
  • Поездка во Львов: как спланировать ее правильно 19 серпня 2019
    Львов – замечательный населенный пункт западной Украины с богатым культурным наследием, захватывающей историей и потрясающей старинной архитектурой, который манит туристов со всех уголков нашего государства. Поездка в город Лева – запоминающееся событие в жизни каждого человека. И очень важно спланировать ее правильно. А как это сделать, подскажет Hotels24.
  • Відпочинок у Драгобраті 18 серпня 2019
    Високогірний курорт українських Карпат – Драгобрат – розкинувся на висоті 1300 – 1700 метрів вище рівня моря, в мальовничій місцевості з багатовіковими хвойними лісовими масивами, альпійськими луками, у підніжжя величної гори Стіг. Приїхавши сюди, турист залишиться в захваті від добре розвиненої інфраструктури та чарівної, первозданної природи! В Драгобраті можна зайнятися активними видами спорту, відпочити від метушні мегаполісу, побутових клопотів та виснажливих робочих буднів! Про те, як провести відпустку, вікенд в Драгобраті розповість читачам Hotels24.ua
Переглянути всі
БРОНЮВАТИ У НАС ЗРУЧНО ТА ВИГІДНО

Готелі зі знижкою

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ

Відгуки наших клієнтів

Вперше скористалася цим сайтом, і не пошкодувала !! Хлопці спрацювали оперативно, знайшли квартиру у Львові по заданим параметрам і за ціною прийнятною для нашого скромного бюджету, дуже швидко оформили заявку і передоплату. Ніяких невідповідностей і розчарувань при заселенні і проживанні. З такою командою хочеться і далі співпрацювати. Дякуємо!!! Успіху вам усім і радості від того, що ви робите!!!
Олена Чернявська
Все зручно, швидко, а також приємно, що відразу передзвонили і потрібну інформацію прислали на пошту. Юля Тимочків
Мені дуже сподобалося, що для мене підібрали житло, виходячи з моїх потреб. Мені не потрібно було витрачати свій час для пошуку. ​Віктор Михайлов