Щодо пропозицій заробітку від Hotels24.ua -->

Як забронювати номер в готелі на сайті Hotels24.ua

Вам не важко буде забронювати готель на сайті самостійно. Для цього достатньо знати місто, в якому вам потрібен готель, а також дату заїзду та виїзду.

Крок 1. Введіть місто, дати заїзду та виїзду, кількість проживаючих

Крок 2. Виберіть готель зі списку запропонованих варіантів
Для зручного пошуку відповідного готелю, а також економії часу, можете скористатися фільтрами зліва (за ціною, послугами тощо)
Зверніть увагу, що деякі готелі на сайті позначени ярликом з написом“online”. Це означає, що забронювати такий готель можна миттєво, без підтвердження оператором за телефоном. Якщо ви зупините свій вибір на готелі "onlinе", більше жодних кроків робити не треба. Ваша заявка миттєво відправиться в готель, а на email прийде ваучер на поселення. Оплатити такий номер можна за допомогою банківської картки, готівкою в будь-якому банку або вже після прибуття в готель.
Якщо ж ви виберете готель без ярлика "online", вам треба зробити ще один простий крок.

Крок 3. (для готелів без ярлика "online"). Підтвердіть бронь оператору за телефоном
Після відправки вашої заявки, наш оператор уточнить наявність обраного вами номеру в готелі та зв'яжеться з вами протягом 20 хвилин. Підтвердіть бронь та оплатіть проживання зручним для вас способом.

Якщо ви не хочете шукати готель на сайті самостійно, ви можете зробити бронювання, просто зателефонувавши нам. Наш оператор сам підбере та забронює вам готель, враховуючи всі ваші побажання. Тел. 067 510-15-04 - безкоштовно по Україні.

Як оплатити проживання

Ви можете оплатити проживання банківським переказом у будь-якому банку України або через систему онлайн-платежів «Приват24» (в Україні), а також платіжною карткою Visa або Mastercard через сервіси онлайн-платежів Platon (в Україні, Росії та інших країнах) і Liqpay (в Україні, шляхом отримання рахунку на електронну пошту або месенджер). Конфіденційність даних і безпека платежів гарантуються системами безпеки Privat24, Platon и Liqpay відповідно. Зверніть увагу, Hotels24.ua бронювання не стягує комісію за реєстрацію та обробку бронювання.

Що робити з ваучером на поселення

Ваучер дає вам право на проживання в заброньованому номері в зазначені дати. Це доказ того, що номер був вами дійсно заброньований. Після того, як вам на пошту прийшов ваучер на поселення, ви повинні зберегти його, щоб пред'явити в готелі при поселенні. Для цього ви можете або роздрукувати ваучер, або зберегти на телефоні (планшеті, ноутбуці).

Якщо у вас виникли питання, потрібна консультація або допомога в пошуку готелю, звертайтеся в будь-який час дня та ночі :) Будемо раді вам допомогти!

067 510-15-04

Або замовте зворотній дзвінок і ми самі зателефонуємо вам протягом 20 хвилин.