Цікава Європа: невідомі місця найвідоміших міст

Цікава Європа: невідомі місця найвідоміших міст

Вирушаючи в подорож до Європи, більшість туристів намагаються відвідати найпопулярніші туристичні місця, які зазвичай, оточені натовпами туристів. Не всі знають, що в найвідоміших містах є багато неймовірних пам'яток, які, проте є дуже цікавими. Сьогодні hotels24.ua пропонує добірку маловідомих місць в Європейських містах, які є дуже цікавими.

Цікава Європа: невідомі місця найвідоміших міст

1.Місто науки та індустрії, Франція

Виявляється, що один з найбільших музеїв науки розташований в Франції — в Парижі. Музей, який розташований в “Містечку індустрії та науки”, відкрився більше 30 років тому. На місці закинутого пустиря поряд був створений комплекс з парком розваг, музеєм, кінотеатром, підводною лодкою, лабораторією і планетарієм. Не менше музею вражає відкритий кінотеатр «Жеод» у вигляді купола з величезним напівсферичним екраном діаметром 26 метрів, який складається з понад 6 тисяч сталевих трикутників. А поряд з кінотеатром знаходиться підводний човен “Аргонавт”, який був гордістю французького флоту в середині 20 ст.
 


Музей розташований на 30 тис. квадратних метрів і займає третє місце серед найпопулярніших музеїв Парижу.
Центральне місце в “Містечку науки та індустрії” займає виставковий зал — музей науки, з назвою «Експлора». Тут можна потрапити до відділу «всесвіт», де все пов'язано з космосом, світлом і є планетарій. А «живому світі» можна дізнатися багато цікавого про людину та її гени. Крім цього в музеї є відділ «засоби комунікації», де є все про зображення і звук), а також «індустрія», «математика», і «акваріум»
Для дітей облаштовано містечко, в якому малеча може проводити різноманітні досліди і розважатися, а для дорослих відкрити спеціальні інтерактивні зони. Екскурсії проводять аніматори-екскурсоводи, яке весело і захоплююче пояснюють нюанси в кожному відділі музею. Тут покажуть яким чином генератор виробляє енергію в відділі “Електрика” і дозволять зробити це самостійно. Або ж наочно пояснюють основні принципи акустичних процесів, за допомогою величезних тарілок і різних частинах залу у відділі “Акустика”.
Для любителів космосу відкритий атракціон «Сінакс», де можна побувати на міжгалактичному польоті в симуляторі космічного корабля. А в планетарії купол в певний момент стає зоряним небом з планетами, що рухаються.
Неможливо перелічити скільки цікавих речей можна побачити в “Місті науки та індустрії”, тому не дивно, що більшість гостей проводять тут цілий день.


Де зупинитися: в готелях Парижа

2.Вюрцбурзька резиденція, Німеччина

Історія Вюрцбурзької резиденції, яка знаходиться в Баварії в місті Вюрцбург, почалася на початку XVIII століття. Спочатку архієпископ Вюрцбурга Шенборн в 1704 році випішив перенести свою резиденцію із фортеці Марієнберг в невеликий палац, де проводилося багато офіційних прийомів. З часом архієпископ вирішив розбудувати маєток і з 1719 року цим зайнявся архітектор Йоган Нейман. Процес розбудови затягнувся на 60 років і за цей час помер архієпископ Шенборн, змінилося четверо архітекторів і в резиденції з'явився новий господар, брат архієпископа — архиепископ Фридрих Карл фон Шенборн.
Палац в стилі бароко, має 400 кімнат, в які можна потрапити від центральних сходів в холі. Стеля над сходами вкрита фресками Джованні і Доменіка Тьєполо. А розписи пов'язані з Азією, Африкою і Європою. Серед найкращих апартаментів варто відмітити Імператорський зал, який прикрашений мармуровими рельєфами різного кольору, дивними розписами та фресками з історією Вюрцбурга, виконаними Джованні Тьєполо.
Зелений зал відрізняється розписами і золотими орнаментами, Білий зал — цікавою ліпниною, яку творив Антоніо Босі, а в Малому кабінеті встановлені скляні панелі розмальовані азіатськими мотивами. В 19 ст. деякі приміщення були оформлені в стилі неокласицизму.


Перед центральною частиною розкішного палацу знаходиться Почесний двір, на якому розміщений прекрасний фонтан, що був збудований в кінці 19 ст. на замовлення принца-регента Луітпольда Баварського.
Після Другої світової війни Вюрцбурзька резиденція, яка була пошкоджена довго реставрувалася, майже до кінця 20 ст.
Зараз палац і прилегла територія має практично первозданний вигляд, до того ж майже 40 років резиденція єпископа входить до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
 

Де зупинитися: в готелях Вюрцбурга


3.Магазин "Теслярської майстерності Бартолуччі", Італія

Мало знайомий туристам в Римі магазин “Теслярської майстерності Бартолуччі”. Насправді це дуже цікаве місце, адже все, що тут продають, виготовлені з дерева. Вже багато десятиліть тут працює сімейна дерев'яна майстерня і секрети виробництва передаються від старшого покоління молодшому. Фамільний бізнес в італійців — звична справа, але така майстерні досить унікальна. Масове виробництво в цій дивовижній майстерні почалося майже 40 років тому. Після того, як її засновник Франческо Бартолуччі, предки якого були теслями, виставив свою першу фігурку на невеликій ярмарці. Інтерес до виробу був настільки великий, що згодом почали виробляти вже багато фігурок, при цьому постійно представляються нові ідеї і поповнюється асортимент виробів.
Головний персонаж магазину Бартолуччі — улюблений казковий герой багатьох дітей Піноккіо. Перед входом в магазин встановлена досить велика фігура Піноккіо, з якою люблять фотографуватися діти і дорослі.
 

 

В самому магазині безліч дерев'яних речей: Піноккіо різного розміру, рамки, іграшки, годинники, жіночі прикраси, брелоки зі знаками зодіаку і навіть точна копія велосипеда. У всіх, хто потрапляє в цей казковий дерев'яний світ, перехоплює подих від оригінальності кожного виробу і дуже важко вийти з магазину без сувеніра. Цікаво, що при середніх цінах в 30-50 євро за виріб, тут можна придбати невелику фігурку і за 1 євро.
 

Де зупинитися: в готелях Рима

4.Національний Музей дитинства, Лондон

Одне із цікавих місць в Лондоні —  один з найбільших в світі Музей дитинства. Ще в 20 роках минулого століття в тут створювався освітній музей з навчальними класами і першою колекцією дитячих іграшок. А вже через 50 років заклад остаточно перетворився на великий Музей дитинства, в якому можна побачити іграшки, яких вже ніде не знайти. Крім цього відвідувачам будь-якого віку буде цікаво побачити колекції моделей автомобілів, унікальних настільних ігор та головоломок з різних країн світу. Доречі найстаріший експонат музею датований 1300 р до нашої ери.
Експонатів в музею дуже багато — близько 20 тисяч, серед яких 8 тисяч старовинних ляльок. Заклад складається з чотирьох галерей: Галереї дитинства, Креативної, Фронтальної і рухливих іграшок. А ще перший поверх періодично займають різноманітні виставки, представлені колекції старовинного одягу.Також в експозиції представлені порцелянові ляльки і будиночки для них, іграшкові театри і паппет-шоу. Цікаво потрапити до зони, де виставлені колекції лего, тетрісу і ведмедиків Тедді.


В музеї є можливість потрапити до художній студії, побувати на майстер-класах чи лекціях, а ще на карнавалах і веселих виставах. Діти можуть взяти участь в програмі, що дозволяє побути їм працівником музею. Для діток з особливими потребами продумані інтерактивні виставки і спеціальне навчання, щоб їм було легше сприймати нову інформацію.
Для батьків проводяться спеціальні курси і програми, які не просто занурюють в дитинство, а дозволяють цікаво провести час разом з дітьми.


Де зупинитися: в готелях Лондона

5.Музей тропіків, Амстердам

В дивовижному Амстердамі варто побувати в сучасному Музеї тропіків — Tropenmuseum, який знаходиться недалеко від центру міста, в старовинній будівлі. І хоча назва "тропічний" наводить на думку про тропічні рослини чи комахи, експозиції тут присвячені історії далеких тропічних країн. Саме народам, яких колись підкорили собі голландці, утворивши на їх землях колонії присвячені виставкові зали музею, який тут з'явився на початку 20 ст. Всього в великій будівлі, в архітектурі якої багато східних мотивів, знаходиться 9 великих залів. А щоб роздивитися всі експонати треба біля п'яти годин. Задня частина музею зроблена, як відкрита галерея, що робить музей ще просторішим.
Екскурсія починається на другому поверсі з окремих континентів, спочатку з Південної Америки, Африки, а далі Азії до Антильських островів.

В експозиціях представлені старовинні маски, костюми, статуетки, прикраси, фігурки ідолів — трофеї, які були привезені голландськими мореплавцями
Серед залів в музеї є: театр тіней, зал музичних інструментів, магазин “для обрядів вуду”. Гостям також пропонується мексиканське і мароканське кафе, індійський квартал, в якому є кінотеатр, латиноамериканский бар або ж відчути справжні запахи арабського базару спецій. Ввечері гостей запрошують на концерти східної музики чи на виставу в театрі. Для тих, хто цікавиться книгами, альбомами та енциклопедіями, в музеї працює велика бібліотека. Для дітей в музеї є окремий музей “Юніор”, зі своїм входом, де для малечі представлені інтерактивні і творчі зони.
Для того, щоб відпочити і перекусити, в закладі облаштовано кафе, в якому пропонуються страви з тропічного меню.

Де зупинитися: в готелях Амстердама

Бажаємо вам побувати в найцікавіших місцях Європи! А hotels24.ua допоможе забронювати найкращий номер в готелях Європи!

Читати ще:

 

При полном или частичном использовании материалов Hotels24.ua — активная ссылка на источник обязательна.
27.02.2019
HOTELS24.ua
Оцените статью: Цікава Європа: невідомі місця найвідоміших міст
  • совсем плохо
  • плохо
  • нормально
  • хорошо
  • класс
(5 баллов из 5, всего оценок 1 )
(??) (??) (??)
Подбор и бронирование отелей по телефону (круглосуточно без выходных)