Booking hotels, apartments, hostels

In Ukraine and the world

  • Відпочинок у Славському з дітьми 17 of August 2019
    Відпустка всією родиною в Карпатах – це відмінна можливість гарно провести час разом з коханими людьми на лоні природи, залишивши позаду набридливий побут, міську метушню та проблеми на роботі. Сьогодні тисячі сімей, за новими враженнями і позитивними емоціями, відправляються на довгоочікуваний відпочинок в Славське – курортне селище Львівської області, оточене з усіх сторін величними горами. Планування відпустки з дітлахами дуже часто супроводжується клопотами в організації. У всіх, без винятку, батьків виникає ряд питань, до вирішення яких необхідно підійти з усією серйозністю, – «Як комфортніше дістатися населеного пункту? Де краще зупинитися і який номер забронювати? Як харчуватися? Що з розвагами?» Сьогодні Hotels24 розповість читачам про всі нюанси відпочинку в Славському з дітьми.
  • Термальні води Берегове 15 of August 2019
    Старовинне, затишне місто Берегове розкинулося на берегах річки Верке, неподалік від кордону з Угорщиною. Населений пункт з усіх сторін оточують пологі гірські схили, на яких вирощують виноград. З нього місцеві жителі виготовляють справжнє вино. Але населений пункт славиться не лише своїми виноградниками, але й цілющими джерелами термальних вод. Про них і піде мова в статті від Hotels24.
  • Зоопарк 12 місяців і не тільки: кращі зоопарки України 13 of August 2019
    В різних містах України розташована велика кількість зоопарків – «12 місяців», «Фельдман ЕкоПарк», «Подільський», «Сафарі» та інших, від відвідування яких діти та дорослі отримують масу задоволення! Який саме обрати, вирішувати тільки Вам! А Hotels24 допоможе визначитися з вибором, пропонуючи добірку із десяти кращих зоопарків нашої держави!
View All
BOOKING WITH US CONVENIENTLY AND PROFITABLE

Hotels with discount

POPULAR DIRECTIONS

Feedback from our customers

For the first time I used this site, and did not regret it !! The guys worked promptly, found an apartment in Lviv for the desired parameters and at a price acceptable for our modest budget, very quickly issued an application and an advance payment. No inconsistencies and disappointments in settling and living. With this team, I want to continue to cooperate. Thank you !!! Success to you all and joy from what you are doing !!!
Elena Chernyavskaya
Everything is convenient, fast, and also nice, that immediately called back and the necessary information was sent to the post office Yulia Tymochkiv
I really liked that the accommodation was selected based on my needs. I did not need to waste my time searching. ​Victor Mikhailov