Свежие новости туризма в Украине

Термальні басейни України: топ-8 популярних джерел

25 сентября 2019

Україна славиться не тільки швидкими річками, кришталево чистими озерами, приголомшливо красивими ставками, водоймами і водоспадами, але і цілющими, термальними джерелами. Підземним, гарячим водам, які мають температуру від +20 градусів за Цельсієм і вище, притаманні унікальні, лікувальні властивості. Термальні джерела роблять позитивний вплив на людський організм в цілому, допомагають впоратися з недугами і підвищити імунітет. Про них і розповість читачам Hotels24.ua.

Поїздка до Львова: як спланувати її правильно

25 сентября 2019

Львів - чудовий населений пункт західної України з багатою культурною спадщиною, захоплюючою історією і приголомшливою старовинною архітектурою, яка вабить туристів з усіх куточків нашої держави. Поїздка в місто Лева - подія, що запам'ятовується в житті кожної людини. І дуже важливо спланувати її правильно. А як це зробити, підкаже Hotels24.

Визначні місця Львова: 10 улюблених пам’яток туристів

23 сентября 2019

Львів – чудове місто, яке пройшло тернистий шлях злетів та падінь. Сьогодні населений пункт західної України являє собою важливий історико-культурний центр. Тут панує особлива, дещо сентиментальна атмосфера. У місті Лева знаходяться цінні архітектурні пам'ятки. Тут красуються неперевершені храми, собори, костели та церкви, працюють унікальні музеї, організовуються цікаві виставки та проходять масштабні фестивалі. Про десять улюблених пам’яток туристів, місць і піде мова в статті від Hotels24.

Визначні місця Львова, які потрібно відвідати найближчим часом

19 сентября 2019

Львів – гарне місто з багатою історією та неповторною атмосферою, що розташоване на заході України. Історичний центр міста Лева внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут розташовані унікальні пам'ятки архітектури, фонтани, музеї, парки, храми, які цікаво буде побачити кожному туристу! Сьогодні Hotels24 підготував статтю по визначні місця Львова, які варто відвідати найближчим часом.

Славське взимку: актуальні підказки для цікавого дозвілля і комфортного відпочинку

17 сентября 2019

Славське – гірськолижний курорт Львівської області. Його полюбляють туристи, завдяки зручному місцерозташуванню, розвиненій на високому рівні інфраструктурі та неймовірно гарній природі. Взимку сюди приїжджають туристи, щоб покататися на лижах і сноубордах. Про те, як відпочити, розважитися на курорті взимку, де поїсти і якому житлу віддати перевагу, розповість читачам Hotels24.

Отдых в Буковеле зимой: инструкция для «чайников»

17 сентября 2019

Туристы, знающие толк в путешествиях, со стопроцентной уверенностью утверждают, что украинские Карпаты, ничуть не уступают Альпам и Пиренеям.Отдых в Буковеле зимой понравится каждому туристу! Однако человеку, посетившему горнолыжный курорт впервые, сложно не растеряться. Поможет сориентироваться в выборе трасс, жилья, развлечений, заведений общественного питания и других вопросах, инструкция для «чайников», которую подготовил Hotels24.

Ски-пассы в Буковеле: все, что вам нужно знать

13 сентября 2019

Буковель – лучший туристический комплекс украинских Карпат. Молодой курорт мирового уровня достойно принимает миллионы отдыхающих с 2001-ого года. Он раскинулся на высоте 890 метров над уровнем моря в Ивано-Франковской области. Главное, за чем едут туристы в Буковель, – это вдоволь покататься на лыжах и сноубордах. Сегодня Hotels24 подготовил познавательную статью о ски-пассах в Буковеле.

Нюансы сьемной квартиры: бытовая техника, планировака

13 сентября 2019

Рассматривая варианты жилья, многие обращают внимание на планировку и мебельные гарнитуры.

Музей “Становлення української нації” Перший в Україні інноваційний музей історії.

13 сентября 2019

Це жива книга історії в обрамленні сучасних інноваційних технологій, наповнена мультимедійними сюжетами, яка перенесе вас в історичну епоху від часів Трипілля до сьогодення.

Что посмотреть в Харькове: ТОП-10 мест, которые вы должны увидеть

10 сентября 2019

Харьков не является тем населенным пунктом, в который массово отправляются, за впечатлениями и эмоциями, туристы. Это скорее прагматичный город, чем романтичный. Он совершенно не похож на Львов. Харьков – это центр промышленности, науки и студенческой жизни. Он представляет собой шумный мегаполис с бетонными монументальными зданиями и старинными церквями. Однако и тут находится много интересных достопримечательностей, которые стоит увидеть хотя бы раз в жизни. Сегодня Hotels24 расскажет читателям, что посмотреть в Харькове и какие места посетить.

Страницы « Предыдущая Следующая »
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 430