Отзыв о сайте

Свежие новости туризма в Украине

Преимущества отдыха в Сиде

3 августа 2018

Разговаривать о невероятной природе в Турции можно достаточно долго. В особенности много можно говорить об курортных городах. Одним из таких курортов является Сиде.

Чем занять себя в колоритной Одессе

3 августа 2018

Одесса – колоритный и необычный город Украины, где собрано огромное количество интересных мест, центров развлечения и отдыха. Дерибасовская улица, Приморский бульвар и Потемкинская лестница – лишь малая часть достопримечательностей главного портового города Украины.

Кар’єри України, де вода, як на Мальдівах

2 августа 2018

Іноді хочеться відпочити в якомусь дивовижному місці, де неймовірні пейзажі, наче в сні. Де смарагдові дерева здаються нереальними, а вода в водоймі, як на тропічних островах. Hotels24.ua підготував добірку кар'єрів України, де вода, як на Мальдівах.

10 крутих нетуристичних локацій в Римі

31 июля 2018

Приїжджаючи в Рим, більшість туристів прагнуть потрапити до самим популярних історичних пам'яток. Але у вічному місті є дуже цікаві місця, де немає натовпу туристів, але які варто побачити. Сьогодні hotels24.ua розповість про 10 крутих нетуристичних локацій в Римі.

Стародавні палаци і маєтки, про які ви не чули, але маєте побачити!

30 июля 2018

Українське Поділля має багато історичних пам`яток, про які мало хто знає. Це унікальні палаци і маєтки, що досі вражають своєю архітектурою і давньою історією. Hotels24.ua сьогодні розповість про стародавні палаци і маєтки, про які ви не чули, але маєте побачити.

Лікувальні грязі: Де оздоровитися біля моря

29 июля 2018

В Україні є курорти, де можна не просто відпочивати, а й лікуватися цілющими грязями, не гіршими, ніж в знаменитому Мертвому морі. Сьогодні hotels24.ua підготував добірку курортів біля моря, де можна оздоровитися лікувальними грязями.

ТОП-7 місць в Україні, де варто побувати до кінця літа

28 июля 2018

Майже дві третини літа вже минуло. І якщо ви вже побували скрізь, де хотіли, Hotels24.ua підкине вам ще кілька варіантів для відпочинку. Вперед до пригод!

Фестивалі серпня: куди поїхати, щоб пофестивалити на повну

27 июля 2018

Здається ще зовсім недавно починався сезон відпусток, а на порозі вже останній місяць літа. В серпні дуже хочеться насолодитися теплими днями і побувати на таких фестивалях, де вирують нестримні емоції. Hotels24.ua підготував добірку фестивалів серпня, де можна пофестивалити на повну.

Все, что нужно знать про отдых в Затоке

26 июля 2018

В сезон (май-август) Затока встречает своих гостей солнцем и отсутствием свободных номеров. За все время множество раз наблюдал ситуацию, когда проезжие интересуются о наличие жилье хотя бы на дальние даты (в надежде, что на столько вперед люди не будут бронировать жилье) но ответ всегда один - жилья нет, все занято до самого конца сезона.

Відпочинок в Карпатах, але не в Україні

25 июля 2018

Коли ми чуємо про Карпати, то зразу бачимо наші рідні гори на заході країни, не задумуючись, що насправді вони простягаються далі — проходять через Словаччину, Польщу, Румунію, Сербію. А далі ще й через Чехію, Угорщину і дістають Австрію. В усіх цих країнах є багато гірських курортів і просто цікавих місць в горах, де можна гарно відпочити. Сьогодні hotels24.ua розповість, як можна провести відпочинок в Карпатах, але не в Україні.

Страницы « Предыдущая Следующая »
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 408